Cinsel hayatı canlandırma yolları neler 4 adımda yeni başlangıçlara yer açın!

Partnerinizle cinsel hayatınıza renk kazandırmak istiyorsanız cinsel yaşamınızı renklendirecek bu 4 adıma göz atabilirsiniz!

Cinsel hayatı canlandırma yolları neler  4 adımda yeni başlangıçlara yer açın!

Cinsellik çiftler arasındaki duygusallığı ten uyumu ile bir araya getiren en önemli etkenlerden biridir. İlişkilerde veya evliliklerde bir süre sonra monotonlaşan cinsel hayatınızı renklendirmek için bazı önerileri bir araya derledik. Bir kaç yöntem ile yatak odanıza renk kazandırabilirsiniz. İşte cinsel yaşamınıza renk kazandıracak yöntemleri bir araya getirdik. İşte cinsel hayatı renklendirmenin 4 yolu!

RANDEVULAŞIN!

Her ne kadar kulağa komik gelse de aynı evde yaşadığınız partnerinizle randevulaşarak geceye hazırlık yapabilirsiniz. İlişkinizin ilk zamanlarındaki heyecanı yakalamak için ufak çaplı randevulaşmalar sizi kendinize getirebilir. Böylelikle aranızdaki tutkuyu arttırabilirsiniz.

YENİ YERLER KEŞFEDİN!

Sürekli alışık olduğunuz yatak odası dışında yeni yerler keşfedebilirsiniz. Farklı bir ortamda daha iştahlı bir cinsellik yaşayabilirsiniz. Haftanın bir gününde partnerinizle kaçamak yapabileceğiniz sakin bir yerlerden rezervasyon yaptırıp geceyi en iyi şekilde geçirebileceğiniz bir oda hazırlayabilirsiniz.

KÜÇÜK OYUNLARA YER VERİN!

İlişkinizde standartlaşmışın dişina çıkarak cinsel oyuncaklar ekleyebilirsiniz. Partnerinizle ortak karar kıldığınız hoşunuza gidecek oyuncakları gece seks esnasında dahil edebilirsiniz. Partnerinizle cinsel hayatınıza renk kazandırmak istiyorsanız yeniliklere açık olmanız gerekiyor.

FISILDAYIN!

Partnerinizle unutulmaz dakikalarda kulağına tatlı kelimeler fısıldayarak aranızdaki çekimi kuvvetlendirebilirsiniz. Cinsellik anı partnerinize sevdiği şeyleri ve hoşuna gidip gitmediğini sorabilirisiniz. Bu konuları konulamanın ve öğrenmenin en sağlıklı zamanlaması bu anlar olabilir.

Yorumlar