Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber hayranlarından dua istedi!

Geçtiğimiz Eylül ayında ünlü model Hailey Baldwin ile evlenen Justin Bieber, depresyonda olduğunu söyleyerek hayranlarından dua istedi.

Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber hayranlarından dua istedi!

Geçtiğimiz aylarda ünlü model Hailey Baldwin ile evlenen Justin Bieber'in , sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımı olay oldu. Dünya yıldızı Bieber duygusal paylaşımla ruhsal mücadele içinde olduğunu belirterek sevenlerinden dua istedi. 25 yaşındaki Kanadalı pop yıldızı, "Her zaman iyileşiyorum, bu yüzden endişeli değilim. Sadece size elimi uzatmak ve sizden benim için dua etmenizi istiyorum" şeklinde paylaşımda bulundu. 

''SİZDEN BENİM İÇİN DUA ETMENİZİ İSTİYORUM''

25 yaşındaki Kanadalı pop yıldızı, paylaşımında, "Kendimi çok bağlantısız ve garip hissediyorum" dedi. Bir süredir depresyon tedavisi gördüğü öğrenilen Bieber, Instagram'da şu sözlere yer verdi: "Her zaman iyileşiyorum, bu yüzden endişeli değilim. Sadece size elimi uzatmak ve sizden benim için dua etmenizi istiyorum."

DEPRESYON TEDAVİSİ GÖRMEYE BAŞLAMIŞTI

Geçen yıl model Hailey Baldwin'le evlenen Bieber'ın geçen ay depresyon tedavisi görmeye başladığı ortaya çıkmıştı. Vogue dergisine röportaj veren ünlü şarkıcı, depresyonla geçmişteki mücadelerinden söz ederek, "2017 turnesindeyken depresyondaydım. Bunun hakkında hiç konuşmadım. Çok yalnızdım. Biraz zamana ihtiyacım vardı" demişti.

Dünyaca ünlü şarkıcıdan olay yaratan paylaşım!

Yorumlar