Erkenci Kuş'un Emre'si Birand Tunca'dan kötü haber

Erkenci Kuş dizisinde Emre karakterini canlandıran Birand Tunca'nın annesinin kanser tedavisi gördüğü ortaya çıktı. İddia ise Onur Akay'dan geldi.

Erkenci Kuş'un Emre'si Birand Tunca'dan kötü haber

Erkenci Kuş dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken Birand Tunca'nın annesi kanser tedavisi görmeye başladı. Haberi duyuran ise ses sanatçısı ve yazar Onur Akay oldu. Onur Akay, Uçankuş TV’de yayınlanan ve Ümit Özhan’ın sunduğu Uçankuş Taksi programına konuk oldu. Programda Erkenci Kuş dizisinin iki başrol oyuncusu Can Yaman ile Birand Tunca hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

CAN YAMAN VE DEMET ÖZDEMİR SEVGİLİ Mİ?

Dizinin fanları tarafından en çok merak edilen konular arasında olan Can Yaman ve Demet Özdemir arasında aşk var dedikodularına açıklama getiren Onur Akay, ”Can Yaman ve Demet Özdemir arasında aşk yok. Can Yaman’ın şu an hayatında aşk yok, tüm bayan hayranlarına duyurulur.” dedi.

“ANNESİ KEMOTERAPİ GÖRÜYOR”

Duyurduğu kötü haberler nedeni ile magazin camiasında ‘Felaket Tellalı’ lakabı ile ünlenen ses sanatçısı Onur Akay, Erkenci Kuş dizinde Can Yaman’ın kardeşi rolüne hayat veren Birand Tunca ile ilgili de üzücü bir haber verdi. Tunca’nın da hayatında aşk olmadığını ifade eden Akay, “Kızlar son günlerde Biran Tunca’nın da hayatında biri var mı çok merak ediyor. Birand’ın da hayatında hiç kimse yok. Annesi kanser tedavisi görüyor ve bu zamanlarda aralıklarla kemoterapi tedavisi görüyor. Birand, zaman zaman setten izin alarak annesi ile ilgileniyor ve aşka zaman ayıramıyor. Ayrıca Haziran ayında askere gidecek olan oyuncumuzun annesine acil şifalar diliyorum” açıklamasını yaptı.

“CEY CEY’DEN DUYMADIM”

Geçtiğimiz günlerde ise Erkenci Kuş dizinde Cey Cey karakteri ile bilinen Anıl Çelik’le bir araya gelen Onur Akay, “10 gün önce Cey Cey’le fasıl yaptık ve Instagram’da fotoğrafımız var. Şimdi bu açıklamaları ondan öğrendiğimi düşünenler olabilir ama Cey Cey’den duymadım. Kaynağım çok özel ve sağlam bir kaynak. Anıl’da çok başarılı bir oyuncumuz, buradan selamlar” dedi.

 

 

Yorumlar