Erkekler yatakta nelerden hoşlanır sabah sevişmelerine bayılıyorlar!

Erkekler yatakta nelerden hoşlanır? Erkeklerin yatakta nelerden hoşlanabileceğini merak ediyorsanız içeriğimize bir göz atmanızda fayda var.

Erkekler yatakta nelerden hoşlanır sabah sevişmelerine bayılıyorlar!

Erkeklerin yatakta nelerden hoşlandığını bilior musunuz? Aslında bu durum biraz göreceli! Bİr kadının yatakta iyi olup olmadığı her erkeğe göre değişir. Fakat erkeklerin  kadınlara oranla cinsel beklentileri çok daha nettir. Bu nedenle yapılan araştırmaların çoğunda erkeklerin kadınlardan beklentileri arasında benzerlikler görülüyor. Peki erkekler yatakta nelerden hoşlanır? Bir kadını yatakta unutulmaz kılan şeyler nedir? İşte tüm merak ettiğiniz soruların yanıtları elmaelma.com'da. 

SABAH SEVİŞMELERİNE HAYIR DEMEYİN! 

Erkeklerin en çok sevdiği şeylerden bir tanesi de sabah sevişmeleridir. İlişikiye girmek özellikle sabah saatlerinde erkekler için bir başka oluyor! Sabah uyanır uyanmaz yaşanan sevişmeler erkeklerde sevgi bağlarının güçlenmesine yol açıyor. Erkeklerin sabah sevişme taleplerini reddetmeyen kadınlar genellikle yatakta iyi olarak hatırlanıyor. 

SEKSİ İÇ ÇAMAŞIRLARI ÖNEM TAŞIYOR 

Erkekler çin kadının davranışları oldukça önemlidir. Ama dış güzellikte yadsınamaz bir paydadır. Karşısında seksi iç çamaşırı ile duran bir kadını gören erkeğin kadınını yatakta iyi olarak benimsemesi kaçınılmazdır. Bedeninize uygun bir iç çamaşırı seçmeniz burada son derece önem taşımaktadır. Üzerinize uyugn olmayan çamaşırlar, iğreti durabilir. Bu nedenle buna özen göstermenizi öneriyoruz. 

YENİLİKÇİ OLMAYA GAYRET EDİN! 

Kim ne derse desin, belli başlı pozisyonların dışına çıkmayan, çıkmak istemeyen kadınların erkekler tarafından yatakta iyi olarak hatırlanma ihtimali çok daha az. Bu nedenle yatakta yeniliklere açık olmaya çalışın. 

ORAL SEKS YAPAN KADINLAR VAZGEÇİLMEZLERİ! 

Erkeklerin çoğu oral seks yapan kadınlara bayılıyor. Yani şöyle diyebiliriz. Bir kadının ön sevişmeye karşı yaklaşımı neyse, erkeklerin de oral sekse olan yaklaşımı o! Erkekler oral seksle birlikte daha uzun süreli sertleşebildiklerini söylüyorlar. Bu da oral seks yapan kadınları unutulmaz kılıyor. 

 

 

Yorumlar