Yazlık ev için dekorasyon fikir önerileri sayesinde farklılık kazandırın!

Yazlık evi için dekorasyon fikirleri arayanlara ufak dokunuşlarla yazlık evinizi baştan yaratmanın sırrını elmaelma.com okurlarıyla paylaştık!

Yazlık ev için dekorasyon fikir önerileri sayesinde farklılık kazandırın!

Yaz sezonu açıldı! Malum yazık evi olanlar için ufak dokunuşlarla evinizin havasını değiştirecek dekorasyon önerilerini bir araya topladık! Yazlıkçılar için bir araya getirdiğimiz dekorasyon fikirleri sayesinde yazlığınıza farklı bir anlam katacak olan kendinize has dekorasyonunuzu oluşturmaya ne dersiniz? İşte elmaelma.com olarak bir araya getirdiğimiz yazlık 2019 ev dekorasyonu için fikir önerileri!  Temmuz ayı itibari ile yavaş yavaş apartmanlar boşlamaya başladı! Temiz hava, sakinlik isteyen bir çok kişi yazlığın yolunu tuttu bile! Biraz kafa dinlemek biraz da şehir hayatından sizi uzaklaştıracak kafanızı dinleyebileceğiniz yazlığınız için muhteşem dekorasyon önerilerini bir araya getirdik! 2019 yazlık dekorasyon fikirleri sayesinde evinize farklı bir bakış açısı kazandıracak öneriler için elmaelma.com'a göz atabilirsiniz!

-Yazlık evinizde daha dingin ve sadelikten yana olanlar için daha soft ve sade tarz mobilyalar uygun olacaktır. Renkleri ve desenleri ile sizi boşmayacak renk ve desenlere yönemleyi unutmayın! Her ne kadar belirli bir süreç için vaktiniz olsa da sade şık bir yazlık evde soft renkler kullanarak hareket kazandırmak için aksesuarlarınıza yönelebilirsiniz.

-Adı üstünde dinlenmek için tercih ettiğiniz yazlık evin ortamı ferah dinlendirici ve kafa yormaması gerekiyor. Bunun için özellikle ihtiyacınız dışında olan gereksiz eşyalardan kurtularak sade ve eşyalara yer verin.

-Ev dekorasyonu için tercih edeceğiniz mobilya ve aksesuarları country, vintage tarzları ile özgün mobilyalara yer verebilirsiniz. 

Yorumlar