Bekaret sahnesiyle olay olan Bahar Şahin'den yatakta çıplak poz!

Zalim İstanbul dizisinde bekaret sahnesiyle olay olan Bahar Şahin'den çıplak yatak pozu çok konuşuldu!

Bekaret sahnesiyle olay olan Bahar Şahin'den yatakta çıplak poz!

Zalim İstanbul'un güzel oyuncusu Bahar Şahin Instagram'da paylaştığı yatak pozu takipçilerini ikiye böldü! Zalim İstanbul dizisinde eleştiri yağmuruna tutulan bekaret sahnesinden sonra yatakta çıplak verdiği poz çok konuşuldu. Yeni başlayan dikkat çeken diziler arasına girmeyi başaran Zalim İstanbul'da dikkat çeken oyunculardan biri de Bahar Şahin oldu! Dizide bekaret sahnesinin açık bir şekilde verilmesiyle eleştiri yağmuruna tutulan genç oyuncu Bahar Şahin'den şimdide çok konuşulacak çıplak yatak pozu olay oldu!

Bekaret Sahnesi Olay Olmuştu!

Genç oyuncu Bahar Şahin'in yatakta verdiği poz sosyal medyada takipçilerini ikiye böldü! Güzel oyuncu Bahar Şahin sezonun iddialı dizilerinden olan Zalim İstanbul'da ilk bölümde bekaret sahnesiyle bir çok tartışmaya neden olmuştu. Dizinin dikkat çeken oyuncularından olan Bahar Şahin'in son paylaşımı yine tartışma yarattı!

bahar şahin yatakta çıplak fotoğraf

Yatakta Çekildiği Fotoğraf Olay!

Zalim İstanbul dizisinde çevirdiği entrikalar ile adından söz ettiren Bahar Şahin'in yatakta paylaştığı fotoğraf çıplak zannedildi. Kısa sürede binlerce yorum alan fotoğraf takipçilerini ikiye böldü!

 

Yorumlar