Erkeklerin zevk aldığı bölgeler boyun etkili bir zevk noktası!

Erkeklerin en çok zevk aldığı bölgeler nerelerdir? İşte partnerinizi zevkin doruk noktasına çıkaracak 6 tahrik edici nokta!

Erkeklerin zevk aldığı bölgeler boyun etkili bir zevk noktası!

Partnerinizi yatakta mutlu etmek ve ona farklı hazlar yaşatmak istiyorsanız öncelikli olarak ilk yapmanız gereken şey haz aldığı noktaları iyi tanımak olmalıdır. Erkeklerin zevk aldığı noktalar kişiden kişiye göre değişmektedir. Fakat her ne olursa olsun değişmeyen bazı bölgeler vardır ki bu bölgelerin erkekleri oldukça tahrik ettiği kanıtlanmıştır. Peki erkekler en çok vücudun hangi bölgelerinden zevk almaktadır? İşte  partnerinizi zevkin doruk noktasına çıkaracak 6 tahrik edici nokta! 

KARIN BÖLGESİ 

Erkeklerin karın bölgesinde göbek deliğinin dört parmak alt kısmı ile karnın her iki yan tarafı müthiş derecede etkili zevk noktalarıdır. Elle ya da dudakla buraya yapılacak bir masaj erkeği müthiş derecede etkileyecektir.

EN AZ BİLİNENİ: ENSE

Erkeklerin zevk noktalarının en az bilineni ensedir. Erkekler sevişme esnasında ensede çok etkilenmektedir. Öpüşme esnasında erkeğin ensesine yapılan hafif bir masaj erkekte afradizyak etkisi uyandırmaktadır. 

BOYUN ETKİLİ BİR ZEVK NOKTASIDIR 

Erkeklerde boyun etkili bir zevk noktasıdır. Fakat kulak memesi boyun kadar etkili değildir. Film sektörünün abartılı filmlerine inanıp denemeye kalkmayın. Erkeklerin boyunları erkekleri zevke en hızlı yaklaştıran bölgelerden biridir. Dilinizle bile temas etmeye gerek yok. Sadece nefesiniz partnerinizi çıldırtmaya yetecektir.  

ÜST DUDAK 

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerde dudaklardan oldukça zevk almaktadır. Ancak dudaktaki haz bölgeleri kadınlarda ve erkeklerde değişiklik göstermektedir. Erkeklerde üst dudak daha haz vericidir. Kadınlarda ise bu durum bambaşkadır. Kadınlarda genellikle ağzın kenar kısımları tahrik gücü yüksek bölgelerdir.  

AVUÇ İÇLERİ 

Erkeklerin avuç içleri öpüldüğü zaman aşırı derecede tahrik olmaktadırlar. Avuç içleri hem duygusal birlkteliği güçlendirmektedir hem de cinsel arzuların güçlenmesini sağlamaktadır. 

SAÇLAR 

Seks sırasında kadının parmaklarını erkeğin saçları arasında gezdirmesi erkeklerin çok fazla hoşuna gitmektedir. Özellikle kadının erkeğin saçlarını parmaklarıyla taraması ve ardından hafifçe çekmesi erkekte “güçlü olma” hissini canlandırır.

Yorumlar