Rapçi Ezhel Sercan ipekçioğlu'nun Barış Pınarı Harekatı paylaşımı topa tutuldu!

Ünlü rapçi Ezhel lakabı ile bilinen Sercan İpekçioğlu'nun Barış Pınarı Harekatı'nın gerçekleştiği esnada yaptığı paylaşım sosyal medyada topa tutuldu!

Rapçi Ezhel Sercan ipekçioğlu'nun Barış Pınarı Harekatı paylaşımı topa tutuldu!

Son dönemlerde popüleritesini arttıran Ezhel lakabı ile bilinen 1990 doğumlu gerçek adı Sercan İpekçioğlu Barış Pınarı Harekatı'nın başladığı gün sosyal medya hesabında yaptığı ''Gel savaşma sevişelim'' paylaşımı sosyal medyada topa tutuldu! Son dönemlerin en çok konuşulan rapçisi Ezhel, NATO mittefili ABD ile anlaşamayan Türkiye'nin Suriye'ye tek başına operasyon düzenlemesinin yapıldığı gün sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım olay oldu!

Ünlü rapçi Ezhel'in sosyal medya hesabında ''Gel savaşma sevişelim tüm gün canla başla'' notunu eklediği ''Aya'' adlı şarkısını paylaşmasıyla Twitterda topa tutuldu! NATO müttefiki ABD ile anlaşamayan Türkiye Suriye'ye tek başına operasyon düzenlemesinin ardında  bir çok ünlü sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla destek verdi. Suriye bölgesini terör örgütünden arındırma amaçlı yapılan Barış Pınarı Harekatı ile ilgili yapılan paylaşımıyla Ezhel bir çok kişiden tepki topladı. 

''Bütün Ezhel Şarkılarını Kaldırdım''

Ezhel'in yaptığı paylaşımın ardından sosyal medyada bir çok takipçi ''Bütün Ezhel şarkılarını kaldırdım'', ''Ezhel gibilerini başımıza çıkarırsanız olacağı bu'' gibi tepki göstererek ünlü rapçiyi topa tuttu.

ezhel barış pınar harekatı paylaşımı topa tutuldu

 

Yorumlar