İç çamaşırı renginiz karakterinizi belirliyor!

İç çamaşırlarının cinsel kimliğinizi nasıl yansıttığını biliyor musunuz?Seçimleriniz karakterinizi belirliyor! İşte iç çamaşırı rengine göre karakter analizi!

İç çamaşırı renginiz karakterinizi belirliyor!

İç çamaşırı renginin karakterinizi belirlediğini biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız! Seçimleriniz karakterinizi belirliyor! Elmaelma.com olarak sizlere  iç çamaşırı rengine göre karakter analizinin neler olduğunu araştırdık. İşte oldukça çok merak edilen bu sorunun yanıtı! 

ATEŞLİ BİR KADIN OLMANIN SİMGESİ! 

Kırmızı iç çamaşırları ne kadar ateşli olduğunuzun göstergesidir. Cesaretinizi ve tüm dişiliğinizi ortaya koyan bu renk partnerinizi kışkırtmak için seçilebilecek en doğru kararlardan bir tanesi olacaktır. 

SİYAHIN ASALETİNDEN VAZGEÇEMEYENLER... 

Siyah rnek iç çamaşırı sizi her zaman havalı gösterecektir. Siyah iç çamaşırı hem zarif hem de vahşi kadınların tercihidir. Karşınızdaki kişiyi aşık edebileceğiniz bu görüntü sizi gizemli bir havaya bürüyecektir. 

MOR RENGİ İÇ ÇAMAŞIRI GİYİYORSANIZ... 

 Mor renk iç çamaşırı tercih ediyorsanız yatakta sınırınız geniş demektir. Hem sert anlar hem de romantik anlar yaşamayı seviyorsunuz demektir. Partnerinizde eğer sizin gibiyse bu davranışlarınıza mutlaka hayran kalacaktır. 

MASUMLUĞUN SİMGESİ PEMBE... 

Çekici olmanın sırrı birazda bu renkte! Hazza düşkün olan bu yanınız sizi masumluk vahşilik arasında bir tarz sahibi yapacaktır. Partneriniz bu renk içerisinde sizi görünce size hayran kalacak. 

 

 

 

Yorumlar