Aleyna Tilki'nin bikinili fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu!

Geçtiğimiz günlerde orta parmak işareti yapan ve sonrasında eleştirilere maruz kalan Aleyna Tilki'nin bikinili fotoğrafı sosyal medyada gündem konusu oldu.

Aleyna Tilki'nin bikinili fotoğrafı sosyal medyada gündem oldu!

Şarkılarıyla ve yaptığı her paylaşımıyla adından söz ettiren Aleyna Tilki, geçtiğimz günlerde aldığı kilolarla gündeme gelmiş, takipçilerinin eleştirilerine maruz kalmıştı. Fotoğraflarına photoshop yaptığını düşünen takipçilerine cevap niteliğinde el hareketi yaparak gösterdiği tepkisi ise sosyal medyada eleştiri konusu olmuştu. Popçunun takipçileri, "Bu kadar zayıf değilsin, O sen olsan bari" yorumlarını yapınca orta parmak işareti yapan Tilki, sosyal medyada gündem olmuştu. Tilki, gelen eleştirilerin hiçbirini dikkate almayarak yeniden bir bikinili paylaşım yaptı. Ayna karşısında çektirdiği bikinili fotoğrafı kısa süre içerisinde binlerce beğeni aldı.

BİKİNİLİ FOTOĞRAF PAYLAŞTI

Kiloları nedeniyle eleştiri yağmuruna tutulan Aleyna Tilki, gelen eleştirilere kulak asmamaya devam ediyor. Ayna karşısında bikinili poz verip takipçileriyle paylaşan Aleyna, yine adından söz ettirmeye başardı. Yapılan eleştirileri umursamayan Tilki yaptığı bikinili paylaşıma "mutlu" notunu yazmayı da ihmal etmedi.

aleyna tilki bikinili fotoğrafı olay oldu!.

 

Yorumlar