Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy tepki sonrası konuştu!

Bayramda Alişan'ın videosuna karşılık vermek için çalışanına el öptürüp harçlık veren Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy konuştu!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy tepki sonrası konuştu!

Geçtiğimiz bayramda yepenlerine harçlık verirken el öptürüp dolar dağıtan şarkıcı Alişan'a karlışık olarak çalışanına el öptürüp 100 dolar verirken fotoğraf çektirip paylaşım yapan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy gelen tepkilere karşılık ilk kez açıklama yaptı. eşi Mehmet Nuri Ersoy'un yaşanan olaylara çok kızdığını söylerek pişaman sabahlara kadar ağladığı açıkladı. 

ÇALIŞANINA EL ÖPTÜRÜP HARÇLIK VERMİŞTİ

Ünlü şarkıcı Alişan'ın yeğenlerine elini öptürüp harçlık olarak dolar dağıtmasına karşılık bakan eşi Pervin Ersoy yanında çalışan elemanına elini öptürüp 100 dolar harçlık verirken çekilen fotoğrafı sosyal medya hesabında  paylaştıktan sonra tepkiler çığ gibi büyümüştü. Yaşanan olaylara Pervin Ersoy'un Kültür ve Turizm Bakan eşi Mehmet Nuri Ersoy'un çok kızdığını ve kendisini azarladığını söyleyerek, ''Doğruyu söylüyorum size! Çok kızdı bana! Aşırı tepki gösterdi. Ve aşmak için ben çabalarken… Sabahlara kadar uyumadan ağlarken… O yanımda olmadı. Bu da tabii beni daha çok sarstı.'' diyerek sözlerine, ''Ersoy,  Tamam bizim Mehmet mükemmeliyetçidir. Bunu onu yakından tanıyan herkes bilir. O asla hata kabul etmez ama bu olayda azıcık da olsa yanımda durmasını isterdim… Çünkü o da biliyor ki olay tamamen espriydi ve tamamen benim iyi niyetim dolayısıyla meydana gelmiş bir durumdu." şeklinde devam ettirdi. 

Habertürk yazarı Sevilay Yılman haberine göre Pervin Ersoy'un çalışanına el öptürüp para verdiği fotoğrafa gelen tepkilerden sonra yaptığı açıklamalarını kaleme aldı. Bakan eşi PErvin Ersoy, ''Hataydı yaptığım evet. Düşüncesizlikti. Onun siyasi kimliği olduğunu unutmamalıydım. Niyetim iyi de olsa, kötü niyetli insanların bunu onun siyasi itibarını zedelemek, hırpalamak için kullanabileceğini düşünmeliydim…" dedi.

 

 

 

Yorumlar