Sinan Akçıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile anısını anlattı ''Kalk sarıl''

Son zamanlarda eşi Burcu Kıratlı ile evlilik hayatında yaşadığı sorunlar ile gündeme gelen Sinan Akçıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile anısını anlattı.

Sinan Akçıl Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile anısını anlattı ''Kalk sarıl''

Son dönemlerde magazin dünyasında eşi Burcu Kıratlı ile evliliğinde sorunlar olduğu iddiası ile sık sık gündeme gelen Sinan Akçıl, 2. Sayfa programına konuk oldu. Müge ve Gülşen'le daha önce iftar için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın davetine katıldığını ve davette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan il yaşadığı bir anısını canlı yayında anlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ''Kalk sarıl Burcu'ya'' dediği anları anlattı.

Müzik dünyasının önemli bestecilerinden olan Sinan Akçıl konuk olduğu magazin programında evliliğine dair özel anları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan işle yaşadığı iftar anını anlattı. Özel hayatı hakkında çalkantılı iddialara samimi şekilde yanıt veren Sinan Akçıl'ın açıklamaları dikkat çekti.

ERDOĞAN'LA ANISINI ANLATTI ''KALK SARIL''

SOn günlerde eşi Burcu Kıratlı ile sorunlar yaşadığı iddiaları ile gündem olan Sinan Akçıl özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulunurken aynı zamanda geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın iftar davetinde Erdoğan ile yaşadığı bir anısını paylaştı. "Cumhurbaşkanımızın iftar davetine katıldık. Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın Bey, 'Yemekten sonra ayrılma' dedi. Cumhurbaşkanımız eşiyle bizi ağırladı. Babacan tavırla, 'Kalk sarıl Burcu'ya' dedi. Anne ve babamız nasıl yaparsa... O kadar güzel anlardı ki... Bir aile babası gibi tavsiyeler verdi." dedi.

Yorumlar