Vedat Milor Burgazada'da saldırıya uğradığı anları anlattı ''Beni denize itti''

Ünlü gurme Vedat Milör Burgazada'da fiziksel olarak saldırıya uğradı ''Beni denize itti'' diyerek twitter hesabından yaşadığı saldırıyı anlattı!

Vedat Milor Burgazada'da saldırıya uğradığı anları anlattı ''Beni denize itti''

Ünlü gurme Vedat Milör Burgazada'da saldırıya uğradı. Ünlü yemek eleştirmeni Milör, iş için geçtiğimiz gün Burgazada'ya gitti ancak talihsiz bir olaya dahil olan ünlü gurme fiziksel şiddete maruz kalarak yaşadığı talihsiz olayı sosyal medya hesabından "Beni denize doğru itti. Geriye doğru denize düşsem boynum kırılabilirdi" şeklinde takipçileriyle paylaştı.

Gurme Vedat Milör Burgazada'da yaşadığı talihsiz olayı sosyal medya hesabından, ''Burgazada'da başımdan çok tatsız bir olay geçti. Detaylı paylaşmak istiyorum çünkü bu sorun farklı şekillerde karşımıza çıkıyor. Ada'da rıhtıma yakın restoranlar Belediye'nin çizdiği sınırları ihlal edip masalarıyla neredeyse geçecek yer bırakmıyor'' dedi. 

''Beni Denize Doğru İtti''

Bazı restoranlar fazladan bir masa daha koyup yürümeyi imkansız hale getiriyorlar. Restoranın önünden geçerken benzer bir sorun vardı ve ben de ilgili bir çalışanı ikaz ettim. Ancak çalışan 'sana ne lan, fazla konuşma' diyerek beni denize doğru itti. Düşmeme ramak kaldı.

vedat milör burgazada da saldırıya uğradı

''Boynum Kırılabilirdi''

Açık biçimde kanuna ve nizama aykırı olan bir uygulamayı ikaz ettiğim için uygulanan bu kaba kuvvet düşündürücü. Bu restoranın sahiplerinden birinin Belediye Başkan Yardımcısı olması iki kere düşündürücü ve üzücü. Geriye doğru denize düşsem boynum kırılabilirdi.'' şeklinde paylaşım yaparak iş için gittiği restoran hakkında düşüncelerini ses kaydı alırken açık bıraktığı için olan biten her şeyin kayıtlı olduğunu da belirtti.

Yorumlar