Evde yapılacak eski usul hamilelik testleri ile hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz!

Evde hamile olup olmadığınızı anlamanın yollarından biri de eski usul yöntemler işte eski usul hamilelik yöntemleri!

Evde yapılacak eski usul hamilelik testleri ile hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz!

Geleneksel yöntemlerden biri de hamilelik testleri karşımıza çıkıyor. Eski dönemde günümüzdeki teknoloji olmadığı için eski usul geleneksel yöntemlerle hamilelikten şüphelenen insanlar geleneksel eski usul yöntemlerle hamileliği öğrenebiliyorlardı. Farklı konularda olduğu gibi eski usul yöntemlerle hamile olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. İşte hamile oluğ olmadığınız gösteren eski usul yöntemler.

Diş Macunu Yöntemi

Boş bir kasenin içerisine rengi beyaz olmak şartı ile diş macununu sıkıp daha sonra içine idrarı dahil edin. Eğer ki köpük köpük bir görünüm oluşursa ve rengi maviye dönerse hamile olduğunuzu anlayabilirsiniz. Ancak rengi sabit hamile olmadığınızı anlayabilirsiniz.

Çamaşır Suyu ile Hamilelik Testi

Günlük temizlik malzemeleri arasında yer alan çamaşır suyunu plastik olmak şartı ile bir kabın içerisine 3 çay kaşığı kadar dökün daha sonra idrarınızı dahil edin. Eğer ki görünüm köpürürse olumlu sabitse olumsuzdur.

İdrar Bekletme Yöntemi

İdrarınızı boş bir kaba veya şişeye koyun. Daha sonra yüzeyi düz bir alanda bir gün kadar beklettikten sonra eğer ki idrarınız beyaz ince bir tabaka ise olumsuz ancak aynı ise hamilesiniz demektir.

Yorumlar