Eray Yeşilırmak'ın cover şarkılarına Demet Akalın'dan tam destek!

Ünlülerin şarkılarını kızı ile seslendiren sanatçı Eray Yeşilırmak'ın cover şarkılarına Demet Akalından büyük destek geldi!

Eray Yeşilırmak'ın cover şarkılarına Demet Akalın'dan tam destek!

YouTube kanalında kızı ile beraber ünlülerin şarkılarını cover yaparak izleyenlerin ilgi odağı olan Eray YeşilIrmak'a tam not Demet Akalın'dan geldi. Daha önce kendi şarkısını söyleyen amatör şarkıcının videosunu kaldırmasıyla bilinen Akalın, sanatçı Eray Yeşilırmak'ın şarkısına tam destek verdi. Kızı ile çektiği videolar ve şarkıları ile sosyal medyanın ilgi odağı olan Eray yeşilırmak Demet Akalın, Simge Sağın gibi ünlü isimlerden tam not aldı! İki şarkı için hazırlık aşamasında olan sanatçı Eray Yeşilırmak “Yine Sever miydim?" adlı single, ağustos ayında tüm dijital platformlarda yerini alacak.

Demet Akalın'dan Tam Destek!

Yaklaşık 16 seneye yakın bir zaman diliminde müzik eğitmenliği yapan Eray Yeşilırmak kızı ile beraber ünlü isimlerin şarkılarının seslendirerek bir anda sosyal medyanın ilgi odağı oldu. Her bir videosuna binlerce beğeni ve yorum gelen Yeşilırmak Akalın ve Sağın'dan ilgi dolu sözler aldı. 

eray yeşilırmak simge sapın

 

 

 

Eylül ayında da Ankara'da konser verecek olan sanatçı, kısa sürede milyonlara ulaşmasının sebebini, "sosyal medyayı iyi kullanıyorum. Tiktok ve instagram'a yüklediğim video'lar dikkat çekiyor. Demet Akalın, Simge Sağın, Günel Zeynelova, Bahtiyar Özdemir ve birçok sanatçının, kızımla olan videolarıma ve cover şarkılarıma yapmış oldukları yorumlar motivasyonumu artırıyor. Bundan sonra kızımla birlikte YouTube kanalımda her pazar bir cover şarkı ile karşınıza çıkacağız" sözleriyle açıkladı.

eray yeşilırmak demet akalın

eray yeşilırmak demet akalın

Yorumlar