Kilo verdiren şifalı bikiler kısa sürede zayıflamak için...

Kilo verdiren şifalı bitkiler nelerdir? Sağlıklı ve kontrollü bir şekilde kilo vermek isteyenler buraya! İşte kilo verdiren 5 bitki!

Kilo verdiren şifalı bikiler kısa sürede zayıflamak için...

Sağlıklı ve kontrollü bir şekilde kilo vermek isteyenler buraya! Doğadan gelen şifalı bitkilerle kısa süre içerisinde istediğiniz kadar kilo verebileceğinizi biliyor muydunuz?  Gün boyu acıkmanızı önleyecek, iştahınızı kesecek bu bitkiler sayesinde hem fazla yağlarınızdan kurtulacak hem de istediğiniz görünüme kavuşabileceksiniz. Peki kilo verdiren şifalı bitkiler neler? İşte dal gibi olmanızı sağlayacak 5 şifalı ot!

ATKUYRUĞU BİTKİSİ

At kuyruğu bitkisi yağ dokularını eritmeye yardımcı olmaktadır. Bu bitkinin kullanım şekli oldukça önemlidir. Aşırıya kaçıldığı zaman böbreklerde hasar bırakmaktadır. Bu nedenle doktorun önerdiği gibi kadar tüketmelisiniz. Kilo vermeye yardımcı olan bu bitki idrar söktürücü özelliklere de sahiptir. 

MAYDANOZ

Maydanoz metabolizmayı hızlandıran bir besindir. Yağların erimesine yarıdmcı olan bu besini ister çiğ isterseniz de çayını içerek tüketebilirsiniz. 

ADAÇAYI

Adaçayı bitkisi zayıfamak isteyenler için harika bir öneri olabilir. İştah kesen adaçayı aynı zamanda rahatlamanıza da yardımcı olacaktır. Yemeklerde baharat olarak kullanabilir ya da çay şekilinde de tüketebilirsiniz. 

CİVANPERÇEMİ

Ttlı krizlerinin en büyük savaşısıdır civanperemi. Kişinin uzun süre tok kalmasına yardımcı olmaktadır. Metabolizmayı hızlandırmakta ve zayıflamaya yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda ağır yemeklerin tadını da hafifletmektedir. 

BALIK OTU

Balık otu zayıflamaya yardımcı olan besinlerden bir tanesidir. Sadece kilo vermeye yardımcı olmakla kalmayıp tırnaklarında kuvvetlenmesine yardımcı olmaktadır. 

 

Yorumlar