Endolift Lazerağı nedir bıçak atına yatmadan kısa sürede güzelleşebilirsiniz!

Bıçak altına yatmadan yüz bölgesindeki sarkıklardan kurtulmak isteyenler için 'Endolift Lazerağı' yöntemi hakkında merak edilenleri bir araya getirdik!

 Endolift Lazerağı nedir bıçak atına yatmadan kısa sürede güzelleşebilirsiniz!

Gözaltı torbaları, boyun ve çene bölgesindeki sarkıklardan kurtulmak için bıçak altına yatmak istemeyenler için cildin kolajenini arttıran ve ameliyat izi bırakmayan Endolift Lazerağı ile güzelleşebilirsiniz. Anestezi ve kesi olmadan kısa sürede istediğiniz güzelliğe ulaşabilirsiniz. Peki Endolift Lazerağı nedir, kimlere yapılır, morarma şişme olur mu? İşte Endolift Lazerağı hakkında tüm merak ettiğiniz soruları Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahı Op. Dr. Evrim Uçkunkaya, yanıtladı.

BIÇAK ALTINA YATARAK GÜZELLEŞMEK TARİH OLDU!

Yüz, çene, boyun bölgelerindeki sarkmalar ve gözlerin altındaki torbalar için, cildin kesildiği ve gerildiği cerrahi operasyonlara artık gerek yok. Avrupa’da çok sık tercih edilen, Türkiye’de de her geçen gün uygulama sayısı hızla artan Endolif Lazerağı uygulaması ile kesi ve anestezi yapılmadan, geleneksel cerrahi uygulamalara göre çok daha pratik güvenli güzelleşmek mümkün.

GÜZELLEŞMEK İÇİN GÜN SAYMAYIN!

İlerleyen yaş, kilo alıp verme, dış faktörler ve yer çekiminin etkisiyle yüz bölgemizde sarkmalar, buruşmalar ve kırışıklar meydana gelir. Dış güzelliklerine önem veren kadınlar ise bu sorunları çözmek adına daha hızlı, daha acısız, mükemmel sonuçları sosyal hayatları etkilenmeden ve tek seansta elde edeceği uygulamalara yöneliyor.

Ameliyatsız ve yara izi olmadan, ortada ve alt yüz şekillendirme, çene hatlarının belirginleştirilmesi, gıdı ve boyun bölgesinin gerginleştirilmesi ve gözaltı torbalarının sıkılaştırılması alanlarında tercih edilen Endolif Lazerağıuygulaması, anestezi ve zorlu ameliyat işlemlerine gerek kalmadan, hava soğutma tekniği ile yaş ayırımı olmadan kadınlara gençlik vaat ediyor.

İŞLEM SONRASI İZ KALIR MI?

Anestezi ve zorlu ameliyat işlemleri olmadan hava soğutma tekniği ile yapılan bu işlemden sonra kişinin yara izi, morarma şişme gibi bir problemle karşılaşmıyor, işlemin sonucunu anında görüyorbu nedenle sosyal yaşamına hemen geri dönebiliyor. 

KOLAJENİ ARTTIRIYOR!

Sadece 45 dakika süren ve anestezi gerektirmeden yapılan bu uygulamada, anında gözlemlenen sonuçlar elde edilmekle birlikte, uzun süreli ve kalıcı bir sonuç alınıyor. Kesi gerektirmeden ve iz bırakmadan klinik ortamında uygulanabilen Endolift Lazerağı ile kadınlar acı çekmeden anında yüz ve boyundaki hafif sarkmalar gideriliyor ve uygulama yapılan bölgede cilt altında ısıyı arttırarak yeni damar yerine kollajen oluşumu teşvik ediliyor, cilt altındaki depo yağlar özellikle gıdı problemlerinde isteğe bağlı kırılıyor ve cilt sıkılaşıyor ve çene hattı ve yüz kontürü belirginleşiyor.

Yorumlar