Kerimcan Durmaz evinden çıkıyor mu komşuları harekete geçti!

Kerimcan Durmaz saray yavrusu evinden çıkmak zorunda kalabilir. Mastürbasyon videosuna kızan Kerimcan Durmaz'ın komşuları siteden çıkması için imza topluyor.

Kerimcan Durmaz'ın özür videosu işe yaramadı. Hakkında çok sayıda dava açılan Kerimcan Durmaz'a asıl büyük darbe komşularından geldi. Uçak tuvaletinde mastürbasyon videosu çekip, Instagram hesabında yayınlayan Kerimcan Durmaz'ın yaşadığı lüks sitenin sakinlerince de kabul edilmedi. Beykoz'daki lüks sitenin sakinleri Kerimcan Durmaz'ın siteden çıkması için imza toplamaya başladı. Site sakinlerinin çoğunluğu Kerimcan Durmaz'ın siteden çıkması için imza verirse ünlü fenomen taşınmak zorunda kalacak. 

KERİMCAN DURMAZ'IN EVİ

Kerimcan Durmaz'ın Beykoz'daki lüks siteden kiraladığı ev uzun süre konuşulmuştu. Demet Akalın'a komşu olan Kerimcan Durmaz, 2 yıl önce evi aylık 25 bin TL'ye kiralamıştı. Maslak'ta değeri 1.2 milyon lira eden bir de rezidans dairesi bulunan Kerimcan Durmaz, 4 katlı lüks villasının dekorasyonu için de yüklü para harcamış ve evin her tarafını aynalarla kaplatmıştı. 600 metrekarelik villanın kendine ait özel bir de havuzu bulunuyor.

Kerimcan Durmaz evi

KERİMCAN DURMAZ NASIL BU KADAR ÜNLÜ OLDU?

Kerimcan Durmaz 2 Kasım 1994 doğumlu. 25 yaşındaki Kerimcan Durmaz İstanbul'da doğsa da aslen Balıkesir Akçaylı. Kerimcan Durmaz'ın asıl mesleği makyözlük. Lise eğitimi sonrası Azerbaycan'ın başkenti Bakü'ye giden Kerimcan Durmaz'ın şu sıralar mesleği DJ'lik aynı zamanda bir sosyal medya fenomeni ve ara ara çeşitli şarkıları seslendiriyor. Kerimcan Durmaz'ın ünlü olması 2015 yılına denk geliyor. Sosyal medyada bir dönem çokça popüler olan Periscope ve Snapchat’te paylaştığı videolarla kısa sürede yüksek takipçi kitlesine ulaşan Kerimcan Durmaz, Instagram hesabıyla da aynı istikrarı sürdürdü. 

 

 

 

Yorumlar