Müge Anlı'da Kadriye Sanöldürülen kan donduran üç harfliler iddiası!

Müge Anlı programında kan donduran bir iddia daha! Öldürülen kadının ablası Kadriye San ablasını üç harflilerin öldürüldüğünü iddia etti!

Müge Anlı'da Kadriye Sanöldürülen kan donduran üç harfliler iddiası!

Müge Anlı programına konu olan Kadriye San cinayetinde, San'ın ablası kardeşinin üç harfliler tarafından öldürüldüğünü iddia etti! 17 yıldır evli olan Kadriye San'ın cinayeti sorgulanırken ailesi Halil İbrahim'i suçluyor. Programda canlı yayına bağlanan Halil İbrahim Kadriye San'a ailesinin büyü yapmış olabileceğini iddia etti. Müge Anlı'da Kadriye San cinayeti sorgulanırken kardeşinin üç harfliler iddiası kan dondurdu!

ÜÇ HARFLİLER MUSALLAT OLDU!

Programda Kadirye San'ın ablası kardeşinin zaman zaman cinleri görüdüğünü ve musallat olduğunu söyledi. San'ın ailesi Halil İbrahim San'dan şüphelenirken canlı yayına bağlanan Halil İbrahim San Kadirye San'a ailesi tarafından büyü yapılabileceğini iddia ederek aileyi suçladı. 

SAN'IN EŞİ CİNAYETE DAHİL OLDU!

Müge Anlı programına konuk olan San'ın ailesi kızlarının ölümünü eşi Halil İbrahim San'ı suçlu tutuyor ve kızlarının eşi tarafından öldürüldüğü iddia ediliyor. Kızlarının eşi olan Halil İbrahim San'dan kendilerinin de korkutuğunu iddia ederken San'ın kardeşi daha önce ablasının cinleri görüdüğünü iddia ederek ablasının cinler tarafından götürülmüş olduğunu iddia etti. Kardeşinin daha önce de cinler ve cüceler gördüğünü, cücelerin camına gelerek kendisine bal yedirdiğini ve anlamadığı bir dilde bir şeyler anlattığını söylediğini belirten abla, kardeşinin cinlerin esiri olabileceğini söyledi.

EŞİNİN AÇIKLAMALARI KAN DONDURDU!

Kadriye San'ın ailesi Halil İbrahim San'ı suçlarken Halil İbrahim, 'Böyle iftiralara hayatımda hiç maruz kalmamıştım, bu insanlar o kadar pislik insanlar ki, her şeyi yapar suçu da başkasına atarlar. Söyledikleri her şey tamamen yalan.' dedi. İbrahim San'ın ailesi kızlarının eşin açıklamaları üzerine 'Biz kime ne yapmışız?' demesinin ardından Halil İbrahim San korkunç bir iddiada bulundu

'ADAMI EVİN ALTINA GÖMDÜLER'

Ailenin suçlamalarına karşılık Halil İbrahim San, ''Benim eşim cin cüceler görüyordu, onlarla konuşuyordu. Ben çok korkmaya başladım. Bu insanlar daha önce de evden çıkmayan kiracılarını evden çıkartabilmek için adama ölüm büyüsü yaptılar. Adam öldükten sonra evi geri aldılar ve adamı da evin altına gömdüler" dedi. Eşin korkunç açıklamalarının ardından donup kalırken "Bana gelip kendileri anlattılar. Pişman olduklarını ve mezarı açarak büyüyü cesedin yanından almak istediklerini ancak korktuklarını söyledikleri için bunu yapamadıklarını itiraf ettiler. Bu insanların hepsi büyücü. Benim eşim Kadriye San'ı da bunlar büyü yaparak öldürdü diye düşünüyorum." demesiyle tüm stüdyo ve Müge Anlı ekibi donup kaldı. Halil İbrahim San'ın açıklamalarının ardından tüm gözler ailenin ne cevap vereceği merak konusu oldu.

 

Yorumlar