cilt bakım Haberleri

Çalışan kadınlar için kolay cilt bakım tüyosu!

Yoğun tempoda çalışan kadınlar için etkili ve cildi sağlıklı bir görünüm kazandırmanın 4 kolay tüyosunu bir araya getirdik!

Pirincin suyunu cildinize sürerseniz...

Cilt bakımda doğal yöntemler arayanlar için cildi beyazlatmaya yardımcı olan pirinç suyunun cilde faydaları saymakla bitmiyor!

8 adımda mükemmel sabah cilt bakım rutini!

Sabah uyandığınızda şiş gözler ve yüzünüzü indirmek cildinizi güne hazırlamak için 8 adımda sabah cilt bakım rutinini bir araya getirdik!

Yağlı ciltler için ev yapımı nemlendirici krem!

Yağlı cildi olanlar için evde kendi nemlendiricinizi kendiniz yapabilirsiniz! Yağlı bir cildin ihtiyacı olan nemlendirici krem yapmanın tarifini paylaştık!

Bikini bölgesi kararmalarını beyazlatmak için...

Yaşın ilerlemesi ve çeşitli nedenlere bağlı olarak cildin bikini bölgesi gibi hassas yerlerinin kararmasını durdurmak ve beyazlatmak için yöntemleri sıraladık!

10 yaş gençleşmek istiyorum diyenleri bu maske yanıltmıyor!

Cildi gençleştirmede oldukça etkili olan ev yapımı kakao maskesinin cilde olan faydaları mucize yaratıyor!

Yazın yıpranan cildi yenilemek için mucize tüyolar!

Yaz mevsiminde deniz, havuz sıcaktan yıpranan cildi yenilemek ve yaz lekelerinden kurtulmak için bazı tüyoları bir araya getirdik!

Botoks ve dolgu arasındaki bu fark şaşırtıyor!

Güzellik sırlarını oluşturan botoks ve dolgu arasında nasıl bir fark olduğunu hiç düşündüzün mü Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman özelliklerini sıraladı

Yazın ciltte oluşan lekelerden kurtulmak için...

Yaz aylarında güneşe fazla maruz kalan ciltteki leke oluşumlarını gidermek için yöntemleri sıraladık bu sayede cildin daha az yaşlanmasını sağlayabilirsiniz.

Evde kendi cilt bakımınızı yapmak için...

Evde pahalı ürünlere ihtiyaç duymadan kendi cilt bakımınızı yapmanın sırrını Dermatoloji Uzmanı Neslihan Dolar anlattı!

Yağlı ciltleri sevindirecek yöntemler!

Yağlı cilt tipi olanlar için temizlik ve bakım yaparken peeling kullanımı oldukça önemli Dermatolog Neslihan Dolar yanıtladı.

İşte cildi pürüzsüzleştiren yosun maskesi!

Yosun maskesi nasıl hazırlanır? Yosun maskesinin cilde faydaları neler? Cildi pürüzsüzleştiren yosun maskesini evde hazırlamaya ne dersiniz? 

50 yaş üstü cilt bakımı nasıl olmalı?

Yaşın ilerlemesine bağlı olarak ortaya çıkan kırışıklıklardan kurtulmak için 50 yaş üstü cilt bakımı için vücudu içerden beslemek şart! İşte cilt bakım öneriler

Cilt bakımında peelingin önemi büyük!

Son dönemlerde cilt bakım rutininin vazgeçilmezi peeling neden önemli? Peeling her cilt tipine yapılır mı? Medikal Estetik Hekimi Dr. Hüseyin Tırman yanıtladı.

Cilt tipini ne kadar tanıyorsun?

cilde bakım yapmak için cildin yağlı, karma ve kuru olduğunu anlamanın yolları neler? Cilt tipi nasıl belirlenir?

Yağlı ciltler için yaza cildinizi hazırlama yolları!

Yağlı ciltliler için yazın cildin ekstra terlemiş gibi görünmemesi için aspirin içeren maske hazırladık! İşte yazın yağlı ciltlilerin aşık olacağı tarif!

Çok Okunanlar