sadece şeyma Haberleri

Şeyma Subaşı bir ilki yaşadı fotoğrafları ilk kez paylaştı!

Sadece Şeyma adlı kendi hayatını anlatan kitabını çıkaran Şeyma Subaşı ilk imza gününde çekilen fotoğrafları paylaşıp duygulandıran not ekledi!

Şeyma kitabını ve kendini eleştiren gazetecilere cevap verdi!

Şeyma Subaşı çıkardığı Sadece Şeyma kitabını eleştiren Cüneyt Özdemir gibi gazetecileri, köşe yazarlarına Instagramdan verdiği cevapla dikkatleri üzerine çekti!

Şeyma Subaşı'nın başı belada hapis cezası olay oldu!

ŞeymaSubaşı'nın çıkardığı 'Sadece Şeyma' adlı kitapta yazan hidrolik asit yazımı hatası Subaşı'nı hapse sokabilir diyen Seda Sayan kitap toplatılsın dedi!

Gürgen Öz Şeyma Subaşı'nın kitabına çektiği video olay oldu!

Oyuncu Gürgen Öz Şeyma Subaşı'nın 'Sadece Şeyma' adlı kitabı hakkında 'Edebiyata bu kadar düşkün bu kitle' diyerek çektiği video sosyal medyada olay oldu!

Şeyma Subaşı çıkardığı kitaptan kazandığı para sosyal medyayı salladı!

Şeyma Subaşı çıkardığı Sadece Şeyma kitabından ne kadar kazandığı ortaya çıktı 40 bin tane satılan kitabın 2. baskısı da çıkıyor!

Cüneyt Özdemir'in Sadece Şeyma kitabını okuduğu videosu olay oldu!

Ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir'in Şeyma Subaşı'nın kitabını okuduğu video sosyal medyada olay oldu.

Şeyma Subaşı kitabı için tanıtım videosu çekti!

Şeyma Subaşı, 'Sadece Şeyma' adlı kitabına ''Çocuk Şeyma, aşık, eş, anne, ünlü, iş kadını'' diyerek özel tanıtım videosu çekti!

Şeyma Subaşı'dan yıllar sonra gelen Acun itirafı 'Keşke aynı yaşta...'

'Sadece Şeyma' kitabıyla adından söz ettiren Şeyma Subaşı yıllar sonra gelen Acun Ilıcalı itirafı olay oldu! İtalyan sevgilisi Guido ile fotoğrafını paylaştı!

Şeyma Subaşının son moda röportajındaki detay tartışma yarattı!

Son olarak 'Sadece Şeyma' kitabını satışa sunan Şeyma Subaşı Kanal D son moda röportajında özel hayatına dair çarpıcı açıklamaları olay oldu!

Şeyma Subaşı kitabını çıkardı Acun detayı olay oldu!

Şeyma Subaşı'nın aylardır merak edilen kitabı ön satışa çıktı! Kitapta Acun Ilıcalı detayı merak konusu oldu! ''Hatırladığım ilk anı neydi?''

Çok Okunanlar