Hem dekorasyon, hem LCD

Bellona, Temmuz ayında başlattığı indirim ve hediye kampanyalarıyla yeni evlenecek ve evlerini yenileyeceklere kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor.

Hem dekorasyon, hem LCD

Fark oluşturan tasarımları ve geniş ürün yelpazesi ile ev modasının öncüsü Bellona, 30 Eylül 2011 tarihine kadar devam edecek birbirinden cazip iki yeni kampanya ile yeni evlenecek ve evlerini yenileyeceklere önemli fırsatlar sunuyor. Bellona’dan ürün sınırlaması olmaksızın 6 bin 500 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese 82 ekran Grundig LCD TV hediye edilen kampanyada yüzde 20’ye varan indirim imkanı da bulunuyor. 

Kampanya kapsamında; beyaz rengin hakim olduğu, zarif ve şık Bellona çizgisine sahip Vivaldi yemek ve yatak odası takımı ile Bellona kalitesini yansıtan burgaz – antrasit serisi kumaştan üretilen ve modern salonları sevenlere hitap eden Vivaldi koltuk takımlarının dahil olduğu kampanyada ayrıca; döşemeli ürünler, panel mobilya, yatak ve baza gruplarındaki ürün çeşitlerinde de yüzde 20’ye varan cazip indirim avantajları sunuluyor. 

Maximum Kart’a özel peşin fiyatına 12 taksit imkanın da sunulduğu kampanyada; ‘Şimdi al 2012’de öde’ avantajı da bulunuyor.

Kampanyayla ilgili ayrıntılı bilgiye, 444 33 99 numaralı tüketici hattından ya da Türkiye çapına yayılan Bellona satış noktalarından ulaşmak mümkün.

Yorumlar