Balayına çıkarken dikkat edilmesi gerekenler neler özel seçimlere özen gösterin!

Hayatınızın erkeğiyle düğün günün geride bıraktıktan sonra baş başa geçireceğiniz romantik balayına çıkarken dikkat edilmesi gerekenleri bir araya getirdik!

Balayına çıkarken dikkat edilmesi gerekenler neler özel seçimlere özen gösterin!

Düğün sonrası aşık olduğuz adamla aşk dolu romantik bir balayı için ayarlayacağınız balayı için dikkat etmeniz gereken detayları bir araya getirdik! Mutluluk sarhoşu olduğunuz düğün telaşı günlerinde hayatınızın erkeği ile çıkacağınız balayı planlamalarında bazı detayları atlayabilirsiniz. Elmaelma.com olarak çiftlerin balayına çıkarken yeniden gözden geçirmesi gereken bazı detayları bir araya getirdik!

Uzun bir süredir düğün, davetler, gelinlik, ev, eşya derken uzun soluklu bir süreci geride bıraktığınız ve hayatınızın aşkıyla baş başa çıkacağınız romantik bir balayı ve unutulmaz anlar yaşayacağınız bir tatil yaparken göz önünde bulundurmanız gereken küçük detaylar ile mükemmel bir tatili hafızalara kazıyabilirsiniz.

BÜTCE PLANLAMASI

İlk olarak balayına çıkarken göz önünde bulundurulması gereken en önemli detaylardan biri de bütçedir. Bütçe hesaplamalarına göre ayarladığınız tatilinizde kafanızda bir tutar belirleyin ve olabildiğince bu planın dışına çıkmamaya özen gösterin. Bundan sonra yapacağınız harcamalarınız ve tatillerinizde ilki yaşayacağınız balayında artık çift kişilik yaşamaya alışsanız iyi olur. Bunun için ortak paydada buluşacağınız zevkleriniz ve hayallerinize göre bir yer seçimi oldukça önemlidir. 

ODA SEÇİMİNDE DETAYLARI ATLAMAYIN

Balayı için hayal ettiğiniz ve odada bulunmasını istediğiniz tüm detayları rezervasyon yaptırırken belirtmeyi unutmayın. Balayı sürecinde doğaya bakan oda veya denize bakan bir oda sizi mutlu edecekse seçimlerinizi ona göre yapın ve balayı süresince şikayet edeceğiniz veya canınızı sıkacak udak pürüzleri ortadan kaldırmak için önlem alın.

ULAŞIM TARİHLERİNE DİKKAT!

Düğünü yaptınız ve tatile çıkmak için acele etmek yerine kendinize 1 gün koyun ve uzun bir düğün gecesi yorgunluğunu atmak için dinlenin 1 gün ara verdikten sonra balayı tatiline çıkarak daha dinç ve enerji dolu bir tatil size iyi gelecektir. 

ŞIK PARÇALARI UNUTMAYIN!

Balayında romantik bir akşam yemeği planları hayal ediyorsanız o halde mutlaka yanınıza toğuklu ayakkabı ve iddialı bir elbise alabilirsiniz. Ancak unutulmaz ve anı dolu bir balayı için foyasıya fotoğraf çekmek için telefonunuzun şarj aleti, fotoğraf makinesi ve gerekli ekipman için son kontrollerini yapmayı unutmayın. 

Yorumlar