Seda Akgül'den Demet Şener'e hayat kadını benzetmesi!

Seda Akgül'den Demet Şener'e kavgada söylenmeyecek sözler geldi. Şener'in İbrahim Kutluay'dan faydalandığını söyleyen Seda Akgül, hayat kadını benzetmesi yaptı.

Seda Akgül'den Demet Şener'e hayat kadını benzetmesi!

Demet Şener'le İbrahim Kutluay arasında yaşanan nafaka, icra takibi ve uzaklaştırma kararı kavgasına Seda Akgül hızlı giriş yaptı. Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına katılan Seda Akgül, Demet Şener'in yıllarca aldatıldığını bilmesine karşın 'mutlu kadın' rolü oynadığını söyledi. "İbrahim'in etinden ve sütünden yararlanabilmek için evli kaldı" diyen Seda Akgül'ün açıklamalarının detayları şöyle...

"3 milyon doların var mı var! 4 katlı havuzlu villan var mı var! Neyin mağduriyeti? İbrahim'in etinden ve sütünden yararlanmak için evli kaldı. Evliliği rant kapısı olarak görüyorlar. Parası için adam sevilmez.

HAYAT KADINI GÖNDERMESİ

Parası için 1 adamla evleneceğine parası olan 100 adamla birlikte ol. O mesleğin adı belli zaten. Bence parası için bir erkekle evlenmek de o mesleğe giriyor. 

ALDATILDIĞINI DÜNYA ALEM BİLİYORDU!

Aldatıldığını dünya alem biliyordu. Kendisi de biliyordu ama gazetelerde kocasıyla mutluluk pozları veriyordu. Kadınlar aldatılıp aldatılmadığıın eşinin kokusundan anlar. Mutlu edemeyeceksen, mutlu olmayacaksan bırakacaksın. "

BEN CENK KÜPELİ YERİNDE OLSAM TERK EDERİM

Seda Akgül, Demet Şener'in sevgilisi Cenk Küpeli ile olan ilişkisini de ağır dille eleştirdi.

Cenk Küpeli için "İdare edebileceği bir erkek bulmuş" diyen Seda Akgül, şöyle devam etti:

"Bu tip erkeklere yarın evlenelim dersin evlenir, boşanalım dersin boşanır. Ben sevgilisi yerinde olsam bin kere terk ederdim. Adam onun yanında hafifleşiyor. Belki de Cenk Küpeli de İbrahim kadar popüler olmak istiyordur.

ÇOK KÖTÜ YAŞLANDI MICHAEL JACKSON'A BENZİYOR

Demet çok kötü yaşlandı. Fazla estetik, fazla kuruluktan hızlı yaşlandı. 40 yaşına kötü girdi. Bir Çağla Şikel değil. Michael Jackson'a benziyor. Her zayıf olana fit fizik diyoruz sen de yeme sen de olursun."

 

DEMET ŞENER'DEN YENİ AÇIKLAMA

2. Sayfa programına yeni bir açıklama yapan Demet Şener, yine eski eşine yüklendi ve evlilik iddialarına yeşil ışık yaktı. İşte Şener'in açıklamaları...

"Ben bu yaşananlara 2. 5 yıldır antrenmanlıyım. Boşanma protokolü var. Her ayın 1'nde yatırılmalı nafaka. Bu hukukdur, kanundur. İcra takibinden bir kaç saat sonra yattı. Benim Mayıs ayı nafakam hala yatmadı. Dekontları basına değil mahkemeye sunsun. Ben bu nafaka için 50 kere telefon açmak zorunda değilim.

Bu benim çocuklarımın nafakası okulları, servisleri, ekstra dersleri, spor dersleri var. Beni nasıl aldattı diye ağladım mı? Bu çocuklar onun da çocukları. Çocuklarını mağdur etmek istemeyen bütün bunları yaşatmaz. Çocuğunu düşünen adam bunları yapmaz. Herkes birine aşık olabilir bunu adabıyla bitirebilirdi. Çocuğumu o gün kuralı ihlal ettiği için o gün göstermedim. Normalde görmesiyle ilgili sorunum yok.

EVLENİYOR MU?

Cenk Küpeli ile evlilik iddiaları hakkında 'Çok fazla konuşmak istemiyorum' diyen Demet Şener, boşanma sonrası 300 gün evlenme yasağı kararını da kaldırttığını söyledi.

Şener, "Boşanma kesinleştikten sonra kadınlar 300 gün süreyle evlenemez. Ben 16 Nisan'da başvurdum, 19 Nisan'da bu kararı kaldırttım. Şuan hiç bir şey beni engelleyemez istersen bugün buradan çıkar evlenirim" diye konuştu.

ABD'YE GİDİYOR

Cenk Küpeli ile bir kaç gün ABD'ye gideceklerini de söyleyen Şener, "ABD'ye bir kaç gün değişiklik olsun diye gidiyoruz. Cenk'in de işleri var biraz zaman geçirip döneceğiz" dedi. 

 

Yorumlar