Aspirin saça iyi gelir mi saçları güçlendiriyor!

Aspirin saça iyi gelir mi? Aspirin ile saç maskesi nasıl yapılır? Saçların güçlenmesinde adeta mucizevi bir etki yaratan aspirin hakkında tüm merak edilenler!

Aspirin saça iyi gelir mi saçları güçlendiriyor!

Saçlarınızın güçsüz ve cansız olmasından mı şikayetçisiniz?  Ne yaparsam yapayım bir türlü dökülmesini durduramıyorum mu diyorsunuz? Bu sorunları tamamiyle ortadan kaldıracak mucize etkisi yaratan bir öneriyle karşınızdayız? Aspirinin saça olan faydalarını duymuş muydunuz? Kadınların saçlarıyla ilgili yaşadıkları problemlere çözüm önerisi olacak aspirine dair tüm bilinmeyenleri sizler için araştırdık. Peki aspirin saça iyi gelir mi? Aspirin maskesi nasıl hazırlanır? İşte tüm merak edilenlerin cevabı elmaelma.com'da. 

PIRIL PIRIL PARLAYAN SAÇLARIN SIRRI BURADA! 

Aspirindeki salisilik asit saçtaki kırıkları azaltır ve saçın daha parlak olmasına yardımcı olur. 

KEPEKLERİ YOK EDİYOR 

Yapmanız gereken tek şey bir miktar şampuanın içerisine aspirin kırmak ve içine atmak. Aspirin kafa derisindeki ölü hücrelerin yenilenmesini sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde kepek oluşumunu da engellemektedir. 

SAÇ DÖKÜLMESİNİ ORTADAN KALDIRIYOR 

Aspirinin bilinen en önemli özelliği güçlü saçlara sahip olunmasını sağlamaktır. Bunu da saç dökülmesini önleyerek başarıyor. 

ASPİRİN İLE SAÇ MASKESİ NASIL YAPILIR?

3 tablet aspirin, 3 yemek kaşığı şampuan (30 gram)

HAZIRLANIŞI: 

Aspirinleri havanda ezerek un haline getirin. Normalde kullandığınız şampuanla aspirini karıştırın. Duştayken saçlarınızı ıslatın ve tüm saçınızı kaplayana kadar karışımı uygulayın. Beş dakika yıkamadan bekleyin ve ardından saçınızı durulayın. Hepsi bu kadar! Düzenli olarak kullandığınızda farkı göreceksiniz. 

Yorumlar