Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel'den takipçisine olay yanıt o zaman gülün siz de!

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel, bir takipçisinin ''Gerçekten yatmaktan sıkılmadınız mı? yorumuna verdiği cevapla olay oldu!

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel'den takipçisine olay yanıt o zaman gülün siz de!

Hamdi Alkan'ın eşi Selen Görgüzel uzun süredir kızının eğitimi için Amerikada'ydı. Sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla Türkiye'ye döndüğünü duyuran Selen Görgüzel, döner dönmez bir takipçisinin gazabına uğradı.  Bir takipçisi Selen Görgüzel'in ''Hoşgeldim'' notuyla paylaştığı fotoğrafına demediğini bırakmadı. Takipçisi, ''Gerçekten yatmaktan sıkılmadınız mı? Bir de insanı döver gibi bakışlarınız inanın komik” yorumunu yaptı. Selen Görgüzel'den yanıt gecikmedi verdiği cevapla olay oldu. 

''GERÇEKTEN YATMAKTAN SIKILMADINIZ MI?''

Hamdi Alkan ile bir süredir boşanacakları konuşulan Selen Görgüzel, Amerikada'yken bu konuları konuşmak istemediğini belirtmişti. Müzik dünyasına ilk adımını atan Görgüzel kısa bir süre önce çıkardığı single'ı için kullandığı fotoğraflardan birini sosyal medya hesabından paylaşınca olanlar oldu. Bir takipçisinini hiç beklemediği bir yorumuyla karşılaştı. Görgüzel'in bir takipçisi, “Yatarak poz vermek, vahşice korkunç bakarak poz vermek, gerçekten çok sıkıcı ve basit değil mi? Gerçekten yatmaktan sıkılmadınız mı? Bir de insanı döver gibi bakışlarınız inanın komik” yorumunu yaptı. Selen Görgüzel ise takipçisine şu yanıtı verdi:  “O zaman bakıp gülün siz de” 

İşte Selen Görgüzel'in o fotoğrafı... 

selen görgüzel yatmaktan sıkılmadınız mı? diyen takipçisine verdiği ceva olay oldu!

 

 

 

 

 

Yorumlar