Eylül Metin Kimdir

Eylül Metin kimdir? 1974 doğumlu olan şarkıcı Eylül Metin aslen Antalyalı. Eylül Metin Bülent Ersoy'la yaşadığı polemik sonrası merak edilen bir isim. İşte Eylül Metin'in biyografisi

Eylül Metin
-A A+

Eylül Metin kimdir sorusu ünlü şarkıcının Bülent Ersoy'la yaşadığı Hepatit B polemiği sonrası merak ediliyor. Eylül Metin kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, albümleri ve şarkıları nelerdir sorularını elmaelma.com olarak sizler için derledik. Sezen Aksu şarkılarıyla ünlenen Eylül Metin'in hayatına dair detayları, Eylül Metin'in Bülent Ersoy'la ilişkisi ve yaşadığı tartışmayı ve Banu Alkan Eylül Metin davasının detaylarını detaylarını da Eylül Metin kimdir sayfasında bulabilirsiniz. 

Aslen Antalyalı olan Eylül Metin, 30 Nisan 1974 doğumlu.İzmir’de en ünlü mekanlarında sahne alan Eylül Metin, kısa sürede gece hayatının önemli isimleri arasına girdi. Öyle ki kendi mekanını bile açtı. İzmirli eğlence severlerin yakından tanıdığı Eylül Metin, 2003 yılında çıkardığı Hodri Meydan adlı albümle ismini geniş kitlelere duyurdu.

EYLÜL METİN TAY TAY'LA GERİ DÖNDÜ 

Uzun bir süre sektöre ara verdikten sonra 2017 yazının başında çıkardığı maxi single çalışmasının çıkış şarkısı “Tay Tay” ile beğeni toplayan Eylül Metin, yıllar önce Banu’nun söylediği efsane bir şarkı olan Unutulur’un remix versiyonunu kliplendirdi ve tanınırlığını arttırdı. 

EYLÜL METİN BÜLENT ERSOY ARASINDA NELER OLDU?

Eylül Metin ismi magazin gündemine Bülent Ersoy'la ilgili yaptığı açıklamalar sonrası bomba gibi düşmüştü. Bülent Ersoy hastalanmış ve ağır grip şikayeti ile hastaneye kaldırılmıştı bir süre tedavi gören Bülent Ersoy, tedavi sonrası taburcu olmuş ve jüri üyeliğini yaptığı Popstar 2018 yarışmasına yine katılmıştı. Şarkıcı Eylül Metin ise diva Bülent Ersoy ile ilgili olarak "Diva aslında Hepatit B" diye bir açıklama yapmıştı. 

BÜLENT ERSOY İLE EYLÜL METİN DAVALIK OLDU

Bülent Ersoy, Eylül Metin'in yaptığı bu açıklamayı yargıya taşıdı. Bülent Ersoy'un avukatı Eylül Metin'le ilgili şunları söylemişti:

“Bülent Ersoy’un, şüphelinin iddialarının aksine Hepatit B hastası olmadığı açıktır. Basın yoluyla kişinin özel hayatının ihlali suçu oluşmuştur. Eylül Metin’in, eylemine uyan sevk maddeleri uyarınca cezalandırılması amacıyla hakkında kamu davası açılmasını talep ederiz.” 

Eylül Metin Banu Alkan

EYLÜL METİN BANU ALKAN KAVGASI

Eylül Metin ismi daha önce de Banu Alkan'la yaşadığı bir polemikle gündeme gelmişti. Eylül Metin Banu Alkan'ın kendisini dolandırdığını açıklamıştı. Eylül Metin, Banu Alkan'ın kendisine ait kredi kartı ile bir otelde konakladığını iddia etmişti. Konaklama bedeli olarak 7 bin lira çekildiğini söyleyen Metin, Alkan'ın bu ödemeyi yapmadığını bu nedenle davalık olduklarını aktarmıştı.