Gizem Kayalı Kimdir

Gizem Kayalı kimdir? 2016 Best Model birincisi manken Gizem Kayalı aslen nereli kaç yaşında boyu ve kilosu kaç? Gizem Kayalı'nın sevgilileri ve özel hayatına dair bilgiler Gizem Kayalı biyografisinde.

Gizem Kayalı
-A A+

Gizem Kayalı kimdir aslen nereli kaç yaşında sorularının yanıtları ile Gizem Kayalı'nın modellik kariyerinin detayları elmaelma.com'un Gizem Kayalı biyografi sayfasında. 2016 yılında Best Model yarışmasında birinci olması sonrası moda sektörünün aranan mankenlerinden olan Gizem Kayalı özellikle yaptırdığı burun estetiği sonrası magazin gündemine oturmuştu. Gizem Kayalı kimdir aslen nereli sevgilileri kim gibi sorular Gizem Kayalı'nın Sinan Akçıl'la görüntülenmesi sonrası artmıştı. İşte magazin gündeminin son dönemde en çok konuşulan isimlerinden biri olan Gizem Kayalı'nın hayatı..

Gizem Kayalı model ve mankelik yapıyor. Türkiye'nen tescilli modellerinden biri olan Gizem Kayalı 2016'daki Best Model yarışmasında tacı giyen isim oldu. Gizem Kayalı aynı yıl düzenlenen Best Model World'un da birincisi oldu. Gizem Kayalı 1994 İstanbul doğumlu. Ancak Gizem Kayalı aslen Kırklarelili ve orada yaşıyor. Gizem Kayalı'nın annesi ev hanımı. Gizem Kayalı'nın babası ise emekli. Gizem Kayalı'nın bir tane de ağabeyi var. Gizem Kayalı ayrıca İstanbul Üniversitesi Havacılık Yer Hizmetleri Bölümü mezunu. 

Gizem Kayalı kimdir Best Model

GİZEM KAYALI'NIN ANNESİ EN BÜYÜK DESTEKÇİSİ

Gizem Kayalı modellik kariyerinin nasıl başladığını ise şöyle anlatıyor:

"Lisede de uzundu boyum, o nedenle göze çarpıyordum. Dört yıldır da profesyonel olarak modellik yapıyorum. 2012’de başladım. Annem hep yanımda. En büyük destekçim. 

GİZEM KAYALI BOYU VE KİLOSU

Gizem Kayalı'nın boyu 1.84. Gizem Kayalı bacak boyu uzunluğu ise 1.13. Gizem Kayalı kilosu ise 55.

Gizem Kayalı boyunun uzunluğunun genetik olduğunu söylüyor. Formda kalmak için pek bir çaba harcamadığını da söyleyen Gizem Kayalı, yemek yemekten çok yapmayı sevenlerden. Ünlü model bu özelliğini şöyle anlatıyor: Yemem, yaparım. Mutfak kısmında olmak hoşuma gidiyor. Terapi gibi. Her şeyi az yemek zorundasın. Bu herkes için geçerli... Bunun dışında haftada iki-üç gün fitness ve pilates yapıyorum. 

Gizem Kayalı kariyeriyle ilgili hayallerini ise şöyle anlattı: Best Model sonrası oyunculuk da yapacağız. Modelliği bırakır mısın diye çok soruluyor. Ben yurtdışında da modellik yapmak istiyorum. Fiziğim müsait. Dünya standartlarına daha uygun. 

Gizem Kayalı burun estetiği

GİZEM KAYALI BURUN ESTETİĞİ

2016 Best Model yarışmasındaki derecesi sonrası Gizem Kayalı burun estetiği yaptırmıştı. Yarışmada daha kemerli bir burna sahip olan Kayalı şuan bambaşka bir görünüme sahip.

GİZEM KAYALI SİNAN AKÇIL AŞKI

Gizem Kayalı Ağustos 2018'de Bodrum Türkbükü'nde ünlü popçu Sinan Akçıl'la bir otelde görüntülenmişti. Gizem Kayalı Sinan Akçıl aşkını ortaya çıkaran fotoğraflar ise şöyleydi. 

Gizem Kayalı Sinan Akçıl