Hızlı saç uzatan havuç maskesi nasıl yapılır kısa sürede upuzun olacak!

Hızlı saç uzatan havuç maskesi nasıl yapılır? Saçlarınızı bir ay kadar kısa bir sürede uzatacak havuç maskesi ile sonuca çok şaşıracaksınız.

Hızlı saç uzatan havuç maskesi nasıl yapılır kısa sürede upuzun olacak!

Saçlarının uzamamasından şikayet edenler buraya! Harika bir öneri ile karşınızdayız! Saçlarınızı 1 ay kadar kısa bir sürede uzatmak istemez misiniz! Üstelik dışarıdaki ürünlere tonlarca para harcamadan! Havuç maskesi ile saçlarınızı 1 ay kadar kısa bir sürede uzatabileceksiniz. Peki hızlı saç uzatan havuç maskesi nasıl yapılır? Malzemeleri neler? Kimyasal içeren ve saçınıza zarar verenler ürünler yerine, bu doğal karışımla sonuca inanamayacaksınız.

MALZEMELER: 

1 adet havuç, 1 tatlı kaşığı hint yağı, 1 tatlı kaşığı susam yağı, 3 diş sarımsak, 1 bardak su.

HAZIRLANIŞI: 

Öncelikli olarak yapmanız gereken şey, havucu yıkamak ve ardından rendeden geçirmek olacaktır. Ardından sarımsakları soyup ezin ve rendeden geçirin. Havuç ve sarımsağı küçük bir tencere içine alarak üzerine bir su bardağı suyu ekleyin. Tencereyi ocağa koyunuz ve kısık ateşte 20 dakika kadar kaynatın. Süre sonunda tencereyi ocaktan alarak ılımaya bırakın. Süzgeç yardımı ile tencerenin içindeki havuç ve sarımsağı süzün. Saçlarınızı streç filmle sarın. 1 ya da 2 saat bekletin. Hepsi bu kadar! 1 ay bu maskeyi düzenli olarak uygulamanız dahilinde saçlarınızın çabucak uzadığını fark edeceksiniz. 

 

Yorumlar