Selülit nasıl geçer 3 malzeme ile selülitlerin önlemini alın!

Selülit nasıl geçer? Selülitlere iyi gelen doğal kür tarifleri nelerdir? Her kadının dert yandığı selülit probleminin önüne 3 malzemeli kür tarifini hazırladık!

Selülit nasıl geçer 3 malzeme ile selülitlerin önlemini alın!

Selülit nasıl geçer? Selülite iyi gelen doğal kür tarifleri nelerdir? Selülite ne iyi gelir? Bir çok kadının ortak sorunu olan selülitler tam anlamıyla baş belasıdır. Günümüzde ilerleyen teknoloji ile beraber selülit sorunlarına karşı bir çok yöntem bulunuyor ancak doğal yöntemlere olan düşkünlüğümüz ve cilt bakımına verdiğimiz önemi düşünecek olursak doğal pratik kür tarifleri daha çok dikkatimizi çekiyor. Elmaelma.com olarak sizin için hazırladığımız evde basit bir şekilde uygulayabileceğiniz 3 malzeme ile selülit sorunlarınızın önünü kesebilirsiniz.

ARALIK VERMEDEN 14 GÜN BOYUNCA...

Cilt ve saç bakımına yönelik doğal tarifleri ile dikkat çeken; Güzellik Uzmanı Eğitmeni, Master Figen Aktosun 14 gün boyunca aralıksız uygulanması halinde en etkili kozmetikve medikal uygulamaların tahtını yerinden edecek, sonuçları uygulamalarla kanıtlanmış selülitlere veda etmenin reçetesi olan özel kür tarifini sizler için paylaştı.

3 MALZEME İLE MUCİZE YARATABİLİRSİNİZ!

Yazın gelmesi ile birlikte yanlış beslenme, genetik faktörler, hareketsizlik, yetersiz su tüketimi gibi birçok etmen sonucu oluşan selülitlerden kurtulmak için kadınlar tarafından birbirinden farklı yollar deneniyor. Hemen herkesin mutfağında bulunabilecek ya da kolayca temin edebileceği doğal ürünlerden yapılan kür ise en etkili yöntemlerin başında geliyor. Üç malzeme ile 14 günde gözle görülür bir azalma sağlayan doğal kürün tarifini ise Saç, Cilt Bakımı ve Güzellik Uzmanı, Eğitmen Master Figen Aktosun veriyor.

SELÜLİTLERE KARŞI DOĞAL KÜR TARİFLERİ

MALZEMELER

Kahve çekirdeği,
Hindistan cevizi yağı
1 adet patates

Nasıl hazırlanır? Kilo ortalaması 50 ile 70 kg arasında olan kişiler için dört yemek kaşığı havanda dövülmüş kahve çekirdeğinin içine dört kaşık Hindistan cevizi yağı ve bir adet rendelenmiş patatesin suyunu ekliyoruz. Daha fazla kiloya sahipseniz kilonuz ile orantılı bir şekilde karşımın ölçüsünü arttırabilirsiniz. Krem şeklini alana kadar karıştırıyoruz. Karışımı sorunlu bölgeye kas yönünde aşağıdan yukarı doğru masaj yaparak uygulayıp streç film sarıyoruz. 25 dakika beklettikten sonra ılık su ile yıkıyoruz. Bu karışımı aksatmadan 14 gün boyunca düzenli olarak uyguluyoruz.

14 gün boyunca aksatmadan kürü uygulayacak kişilerin mutlaka öncesi ve sonrası farkları görebilmeleri için ölçülerini alıp fotoğraf çekilmelerini söyleyen Master Figen Aktosun, 14 gün düzenli uygulama yapıldıktan sonra doğanın gücünü fark edeceklerini söylüyor. 

Doğada bütün sorunlarımıza çözüm bulmamız mümkün. Yeter ki doğal ürünleri ve bitkileri iyi tanıyalım ve hangi derde çare olabileceklerini araştırarak uzman kişileri dinleyelim. Doğa; selülitsiz, parlak ve pürüzsüz görünümlü cilt için gereken her şeyi bizlere sunuyor.

Yorumlar