Merve Sevi'nin kocası Çalkan Algün kimdir ne iş yapar enerji içeceğini yüzüne...

Merve Sevi'nin kocası Çalkan Algün kimdir? Çalkan Algün ne iş yapar? Merve Sevi'nin şiddet gördüğü ortaya çıktı. Kocası yüzüne öyle bir şey yaptı ki...

Merve Sevi'nin kocası Çalkan Algün kimdir ne iş yapar enerji içeceğini yüzüne...
-A A+

Ünlü oyuncu Merve Sevi'nin kocası Çalkan Algün kimdir? Merve Sevi Çalkan Algün ne zaman evlendi? Merve Sevi eşinden boşanıyor mu? Merve Sevi'nin kocası Çalkan Algün ne iş yapar? Merve Sevi boşanma davası açtı. Sevi'nin boşanma davası için yazdırdığı dilekçede yer alan ifadeler herkesi şoke etti.

MERVE SEVİ'NİN YÜZÜNE...

7 ay önce Çalkan Algün ile evlenen Merve Sevi hakkında daha önce boşanma dedikoduları çıkmıştı. İkili birbirinin Instagram'dan silmiş ancak boşanma haberlerini yalanlamıştı. 2. Sayfa programının haberine göre Merve Sevi'nin eşinden şiddet gördüğü ve boşanma davası açtığı ortaya çıktı. Merve Sevi'nin dilekçesinde şu ifadeler yer aldı: "Eşim yüzüme enerji içeceği fırlattı."

ÇALKAN ALGÜN KİMDİR?

Çalkan Algün, Merve Sevi ile geçtiğimiz yaz 11 Ağustos'ta Cemile Sultan Korusu'nda dünya evine girmiştir. Pilates Eğitimi veren Algün aynı zamanda kişisel antrenörlük de yapıyor. Çalkan Algün ünlü isimlerle de çalışıyor.

MERVE SEVİ KİMDİR?

Merve Sevi, 24 Temmuz 1987 tarihinde doğdu. Nişantaşı Nuri Akın Lisesi 2003-2004 dönemi mezunu olan Merve Sevi, Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde okudu. Kariyerine çeşitli reklam filmlerinde de rol alarak başlayan Merve Sevi, daha sonra da Omuz Omuza ve Hayat Bilgisi dizilerinde yer aldı. Merve Sevi, şöhreti Barış Akarsu ile başrol oynadığı Yalancı Yarim dizisinde kazandı.