Tırnak beyazlatmak için ne yapmalı daha sağlıklı bir görünüm için...

Tırnak beyazlatmak için doğal yöntemler neler? Tırnakları beyazlatmak için ne yapılır? İşte tüm bu soruların yanıtları elmaelma.com'da.

Tırnak beyazlatmak için ne yapmalı daha sağlıklı bir görünüm için...

Sararmış tırnaklarınızı evde basit yöntemler sayesinde sağlamlaştırabileceğinizi ve beyazlatabileceğinizi biliyor muydunuz? Evde uygulayacağınız basit yöntemler sayesinde kısa sürede tırnaklarınız daha sağlıklı bir görünüme kavuşabilecek. Peki tırnakları beyazlatmak için doğal yöntemler neler? İşte tüm yapmanız gerekenler! 

DİŞ MACUNU İLE TIRNAK BEYAZLATMA

Yapmanız gereken tek şey temiz bir diş fırçasına bir miktar macun sürmek ve hafifçe tırnaklarınızı fırçalamak. Bu yöntemi düzenli uygulamanız taktirde tırnaklarınızın beyazladığını göreceksiniz. 

OKSİJENLİ SU İLE TIRNAK BEYAZLATMA

Oksijenli su da beyazlatıcı özelliği ile bilinir. Oksijenli su ve karbonat karışımı ile tırnaklarınızı fırçalayabilirsiniz.

LİMON SUYU VE KARBONATLA TIRNAK BEYAZLATMA

 yarım limon suyu, 1 çay kaşığı karbonat

HAZIRLANIŞI: 

Yarım limon ve karbonatı karıştırarak macun kıvamında bir karışım elde edin. Bu karışımı tırnaklarınıza sürün ve temiz bir fırça yardımı ile fırçalayın. 

SİRKE İLE TIRNAK BEYAZLATMA 

yarım bardak elma sirkesi, yarım bardak ılık su

HAZIRLANIŞI:

Sirke ve suyu bir kapta karıştırın ve tırnaklarınızı bu suya batırın. Yaklaşık 20 dakika karışımın içinde bekletin. Bu yöntemi haftada 3-4 kez uygulayabilirsiniz. Bu yöntemler sayesinde sararmış tırnaklarınız kısa süre içerisinde beyazlayacak ve daha sağlıklı bir görünüme kavuşacaktır. 

Yorumlar