Yağlı ciltler için doğal çözüm önerileri zerdeçal mucizesine şahit olun!

Yağlı ciltler için doğal çözüm önerileri neler? Eğer yağlı bir cilt yapınız varsa bu çözüm önerileri tam size göre! İşte yapmanız gerekenler!

Yağlı ciltler için doğal çözüm önerileri zerdeçal mucizesine şahit olun!

Cildinizin yağlı olmasından şikayetçi misiniz? Sürekli olarak sivilce ve akne problemleriyle mi karşı karşıya kalıyorsunuz? Cildinizi koruma altına almak mı istiyorsunuz? Evde uygulayacağınız doğal çözüm öneriler sayesinde cildinizdeki yağ oranını dengeleyeceksiniz. Peki yağlı ciltler için doğal çözüm önerileri neler? Eğer yağlı bir cilt yapınız varsa bu çözüm önerileri tam size göre! İşte yapmanız gerekenler! 

ALOE VERAYI MUTLAKA DENEMELİSİNİZ 

Yağlı ciltler için mükemmel bir nemlendiric olan aleovera akne ve sivilce tedavisi için muhteşem bir öneri olacaktır. Yapmanız gereken tek şey, 1 yemek kaşığı aloe vera jeline birkaç damla nane yağı eklemek gece ve gündüz olmak üzere yüze uygulamak Hepsi bu kadar! 

YEŞİL ÇAY 

1/2 bardak yeşil çayı bir çorba kaşığı elma sirkesiyle karıştırın ve buz kalıplarında dondurun. Donmuş yeşil çay kalıplarını her akşam cildinizi temizledikten sonra yüzünüzde gezdirin. Düzenli olarak uyguladığınızda yüzünüzdeki değişimi fark edeceksiniz. 

ZERDEÇAL MUCİZESİNE ŞAHİT OLUN 

Zerdeçal antibakteriyel ve antiseptik faydaları bulunan bir baharattır Bu özelliği sayesinde cildi arındırmaya da yardımcı olmaktadır. Yapmanız gereken tek şey, 1 yemek kaşığı toz zerdeçal, 1 tatlı kaşığı limon suyu, yarım tatlı kaşığı elma sirkesini karıştırıp yüzünüze uygulamak olacaktır. Haftada 1 kere uygulmanız yeterlı olacaktır. 

 

 

Yorumlar