Aynur Aydın'ın iç çamaşırlı fotoğraflarını Demet Akalın mı hackletti şok iddia!

İç çamaşırlı fotoğrafları internete sızan şarkıcı Aynur Aydın, hacklenmesinden Demet Akalın'ın sorumlu tuttu. Aynur Aydın, Akalın için 'masum değil' dedi.

Aynur Aydın'ın iç çamaşırlı fotoğraflarını Demet Akalın mı hackletti şok iddia!

Şarkıcı Aynur Aydın'ın iç çamaşırlı fotoğraflarını internete sızdıran isim Demet Akalın mı? Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programına özel açıklamalar yapan Aynur Aydın, sosyal medya hesaplarının hacklenmesinden Demet Akalın'ı sorumlu tuttu. Daha önce bir şarkısını izinsiz kullandığı için davalık olduğu bir rapçi ile Demet Akalın'dan şüphelendiğini söyleyen Aynur Aydın, Demet Akalın'ın eskiden beri kendisiyle uğraştığını söyledi. 

Daha önce sosyal medya hesapları için yorum satın alınıp, kötü yorumlarla kendisinin yıpratılmaya çalışıldığını söyleyen Aynur Aydın, şöyle devam etti:

"En son hesabı ele geçirdiler. Çirkin yorumlar satın alındı. Ben kendimi tecavüze uğramış gibi hissettim. O resimler canımı sıktı. Ben onları kendim için çektim. Çok açık olduğu için paylaşmaktan vazgeçtim ama telefonumda duruyorlardı. 

KENDİ PR'IM İÇİN ASLA MAHREMİMİ KULLANMAM

PR olduğunu yazanlar oldu ona daha çok üzüldüm. PR için özel hayatımı hiçbir zaman kullanmadım. Kendi kendimi de hackletmedim. Mahremim ortaya çıktı neden yapayım ki bunu?

Aynur Aydın kimdir

DEMET AKALIN İSMİNİ CENGİZ SEMERCİOĞLU SÖYLEDİ

Demet Akalın'ın ismi geçti. Ben Cengiz beye (Cengiz Semercioğlu) bir röportaj verdim. Açıkça Demet Akalın'ın ismini zikrederek, 'şüpheleniyor musun' diye sordu. Biz de bir kaç isim düşünüyorduk. Bunlar arasında Demet Akalın da vardı, bazı rapçiler de vardı."

ZİRVEDE KALMAK İÇİN PİYASAYI KONTROL ALTINA ALMAK İSTİYOR

Demet Akalın'ın iddialar üzerine 'Aynur Aydın'ın adını zikretmedim' açıklamasını da yorumlayan ünlü şarkıcı, 'Onun anlattığı kadar masum değil' dedi ve şunları söyledi:

"Demet Akalın'ın mesajı onun anlattığı kadar masum değil. Hiç bir zaman ismini zikretmedim. Çok uzun süredir benden hoşlanmadığını biliyorum. Çok kez yaptı bunu. 20 kişi bunu bize söyledi bizim camiadan. Demet'in böyle klasik şeyleri var. Bu kızdan bir şey olmaz gibi. Neden Demet Akalın ismi zikrediliyor. Hırslı bir kadın ve başarılı. Alttan gelen birilerini kontrol altında tutmak isteyecektir. Kırgın ve kızgın değilim. Onu anlayabiliyorum. Zirvede kalmak için piyasayı kontrol altına almak istiyordur."

 

Yorumlar