Japonya'daki seks robotu genelevinin tanıtımı olay yarattı!

Japonya'da açılan seks robotu genelevinin tanıtımı ülkeyi karıştırdı. Erkek seks robotlarının da bulunduğu genelevde biseksüel ilişki için hizmet verilecek.

Japonya'daki seks robotu genelevinin tanıtımı olay yarattı!

Rusya, İtalya ve İspanya'nın ardından seks robotu genelevinin yeni adresi Japonya oluyor. Ancak üretici firmanın Japonya'daki seks robotu genelevi için yayınladığı tanıtım ülkeyi karıştırmayı başardı.

Bugüne kadar heteroseksüel düzene göre hizmet veren seks robotu genelevi, Japonya'da çılgın fantazi, grup seks ve biseksüel ilişki için de hizmet vereceğini açıkladı. Firma tanıtıma gerekçe olarak Japonya'daki erkeklerin farklı cinsel eğilim taleplerini gösterdi. Firma talepler doğrultusunda erkek seks robotlarının da merkeze getireceğini duyurdu. 

FÜTÜRİSTİK SEKS!

Firmanın 3 saati 250, saatini ise 90 Euro'dan açtığı merkezde farklı cinsel eğilimlere yönelik hizmetin Fütüristik Seks olarak tanımladı. Genelevin tanıtımında "Erotik rüyalarınızı gerçeğe dönüştürün, unutulmaz bir deneyimle büyülenin" yazıldı. 

Firma ayrıca seks robotlarına cinsel ilişki sırasında müşterilerin istedikleri kıyafetleri de giydirebileceklerini, farklı talepler için geniş bir kıyafet koleksiyonları olduğunu açıkladı. Aynı şekilde birden fazla seks robotu talebinin de mümkün olduğunu açıkladılar. 

 

 

 

Yorumlar