Tuvana Türkay'dan derin göğüs dekolteli poz takipçilerinden tam not aldı!

Alper Potuk ile yaşadığı çalkantılı aşk ile gündem olan oyuncu Tuvana Türkay derin göğüs dekolteli fotoğrafıyla takipçilerinden tam not aldı!

Tuvana Türkay'dan derin göğüs dekolteli poz takipçilerinden tam not aldı!

Ünlü futbolcu Alper Potuk ile yaşadığı çalkantılı aşk ile sık sık gündem olan güzel oyuncu 29 yaşındaki Tuvana Türkay ekranların sevilen dizisi Yasak Elma dizisinde 'Leyla' karakteri ile izleyenlerin karşısına çıktı. Sosyal medya hesabında sık sık günlük yaşamında yaptığı şeyleri paylaşan Tuvana Türkay son olarak derin göğüs dekolteli fotoğradı takipçilerinin gözünden kaçmadı!

Kısa sürede binlerce beğeni ve yorum alan güzel oyuncu Tuvana Türkay'ın fotoğrafına Onur Tuna, 'Pucca' lakabı ile tanınan yazar Selen Pınar Işık, Müge Uzel gibi isimler yorum yaptı. Instagram hesabında sık sık paylaşım yapan oyuncu Tuvana Türkay takipçilerini mest etmeye devam ediyor!

Esnek Vücuduyla Paylaşım Yapmıştı!

Oyunculuk dışında spora olan düşkünlüğüylede bilinen Tuvana Türkay zaman zaman spor yaparken çekilen fotoğraflarını paylaşarak vücudunun ne kadar esnek olduğunu takipçileriyle paylaşıyor. İşte güzel oyuncu Tuvana Türkay'ın kısa sürede binlerce beğeni alan o fotoğrafı...

tuvana türkay

Yorumlar