Can Yaman olayı ne Demet Özdemir mi yapım şirketi mi yalan söylüyor?

Can Yaman olayı ne, Can Yaman ne yaptı soruları ünlü oyuncuların fanlarının gündeminde. Can Yaman olayıyla ilgili yapılan iki açıklama ise kafaları karıştırdı.

Can Yaman olayı ne Demet Özdemir mi yapım şirketi mi yalan söylüyor?

Can Yaman'ın dizi setinde bir hayranına fotoğraf makinesi fırlattığı iddiası magazin gündemindeki yerini koruyor. Herkes Can Yaman ne yaptı, Can Yaman olayı ne sorularına yanıt ararken, iddialara ilişkin art arda iki açıklama geldi. Açıklamalardan biri Can Yaman'la ilişki yaşadığı konuşulan partneri Demet Özdemir'den diğeri ise Erkenci Kuş dizisinin yapım şirketinden geldi. Ancak iki açıklamanın birbiriyle çelişmesi 'kim yalan söylüyor' tartışmasını alevlendirdi.

Sosyal medya bir süredir "Erkenci Kuş" dizisinin setinde yaşanan kavgayı konuşuyor. Dizinin başrol oyuncusu Can Yaman’ın seti ziyarete gelen bir izleyici ile tartıştığı ve yaşadığı kızgınlıkla elindeki fotoğraf makinesini fırlattığı şeklinde haberler yapılmış, makinenin sette çalışan bir oyuncuya çarptığı ve çalışanın hastanelik olduğu yazılıp çizilmişti.

DEMET ÖZDEMİR AÇIKLAMASINDA NE DEDİ?

Çıkan haberler sonrasında Can Yaman bir açıklamada bulunmazken birlikte rol aldığı Demet Özdemir sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve sette bir arbede yaşandığını doğruladı. Özdemir konunun haberlere yansıdığı kadar ciddi olmadığını; “Haberlerde hayran adı altında bahsi geçen kişi sete izinsiz girip hakaretler savurup uyarıldığı halde setten uzaklaşmamıştır. Kaydı kesip Can’ın kolundan tutup bana laf atmıştır. Can da sözde hayrandan kolunu kurtarmaya çalışırken fotoğraf makinesi elinden düşmüştür. Can Yaman ve Erkenci Kuş ekibi asıl mağdur olan taraftır. Negatif bir fiziksel temas hakaret hiç bir zaman sevgi gösterisi olmaz” sözleriyle açıklamıştı.

YAPIM ŞİRKETİ NE DEDİ?

Her ne kadar olay sonrasında ilk açıklamayı yapan Demet Özdemir bir arbede yaşandığını doğrulasa da dizinin yapım şirketi olayı şu sözlerle anlatmayı seçti:

“Çekimlerimizin yapıldığı esnada, izleyen kişiler arasından bir şahıs Demet Özdemir ve Can Yaman’a sözlü tacizde bulunmuş, saldırgan tavırlarıyla sette gerginlik yaratmıştır. Oyuncularımız bahsi geçen şahsın ekip tarafından setten uzaklaşmasını rica etmiştir ve çekimlere devam edilmiştir. Basında çarpıtılarak yer alan bu haberler tamamen gerçek dışıdır.”

 

 

 

 

 

Yorumlar