Ebru Polat göğüslerini gösterdiği video sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

Ünlü şarkıcı Ebru Polat sosyal medya hesabından göğüslerini gösterdiği videoyu paylaşınca takipçilerinden tepki topladı!

Ebru Polat göğüslerini gösterdiği video sosyal medyayı ayağa kaldırdı!

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlar ve cesur fotoğrafları ile sık sık gündeme gelen Ebru Polat son olarak göğüslerini göstererek çektiği videoyu Instagram hesabında yayınladı. Konser öncesi giydiği elbisenin püsküllerini göstermek isteyen Ebru Polat derin göğüs dekoltesiyle çektiği video sosyal medyada tepki topladı. 36 yaşındaki şarkıcı Ebru Polat göğüslerini göstererek çektiği video ile sosyal medyada adından bahsettirdi.

Konser öncesi giydiği siyah elbise ile video çekip sosyal medyada hikaye kısmında paylaşım yapan Ebru Polat takipçilerinden bu sefer tepki topladı. Konser öncesi giydiği siyah püsküllü elbisesini göstermek için video çekip takipçileriyle paylaşan Ebru Polat giydiği derin dekolteli elbisenin göğüs kısmındaki püsküllerini paylaştı. 

'Hukuk Bölümünden Mezun Olmuştu'

Hukuk bölümünden mezun olan Ebru Polat eğitim hayatından sonra kariyerine şarkıcılık ile devam etti. Yoğun geçen konser maratonuna hız kesmeden devam eden Polat sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla adından bahsettiremeye devam ediyor. Zaman zaman sosyal medya hesabında yaptığı cesur fotoğraf ve video paylaşımlarında bir yenisini ekleyen Polat derin göğüs dekolteli elbisesiyle video paylaştı! Videoya ''Sallıyor'' notunu ekleyen Ebru Polat'ın paylaşımı bu sefer takipçilerinin hoşuna gitmedi. Bazı takipçilerinden tam not alan Ebru Polat bazı takipçileri tarafından ''Bu ne yaa'' gibi eleştiri yağmuruna tutuldu. 

Yorumlar