Bahar Candan'ın üstsüz fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu!

Katıldığı moda programıyla adını duyuran ve yaptığı her paylaşımı olay olan Bahar Candan üstsüz yatak pozunu takipçilerinin beğenisine sundu.

Bahar Candan'ın üstsüz fotoğrafı sosyal medyaya damga vurdu!

İşte Benim Stilim adlı yarışmada adını duyuran Bahar Candan adından söz ettirmeye devam ediyor. Konuşmalarıyla ve tavırlarıyla herkes tarafından eleştirilen Candan, yine adından söz ettirecek bir paylaşıma imza atmayı başardı. Sosyal medya hesabından üstsüz paylaşım yapan Bahar Candan, yeniden eleştiri oklarının kendisine yönelmesine neden oldu. Önceki yıllara ait çekilmiş bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Bahar Candan fotoğrafın altına, '' Burada daha gencim'' notunu düştü. Candan'ın bu fotoğrafı bazı takipçileri tarafından beğenilirken bazı takipçileri tarafından eleştirildi. 

ÜSTSÜZ POZUYLA İSYAN ETTİRDİ

Bahar Candan, sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğrafıyla yine adından söz ettirmeyi başardı. Kırmızı şortuyla yatakta uzanarak poz veren Bahar Candan'ın üstsüz olması da dikkatlerden kaçmadı. Candan'ın bu paylaşımı birçok takipçisi tarafından eleştiri yağmuruna tutuldu.

İşte o paylaşım.... 

bahar candan ustsuz yatak pozu ısyan ettırdı!.

Yorumlar