Reynmen lakabı ile bilinen Yusuf Aktaş'ın isminin patenti başkasına ait çıktı!

Reynmen lakabı ile bilinen ünlü sosyal medya fenomeni 25 yaşındaki Yusuf Aktaş'ın 'Reynmen' isminin patenti başkasına ait olduğu için ismini değiştiriyor!

Reynmen lakabı ile bilinen Yusuf Aktaş'ın isminin patenti başkasına ait çıktı!

Son dönemlerde sosyal medya fenomenleri arasında çıkardığı şarkılar ve ünlüler dünyasının en fazla konuşulan isimlerinden biri de Reynmen lakabı ile tanıdığımız Yusuf Aktaş! Çıkardığı 'Derdim Olsun', 'Ela' şarkılarının saatler içerisinde milyonlara ulaşaması ile adından bahsettiren 25 yaşındaki Yusuf Aktaş, yani namı diyar Reynmen lakabını değiştirmek için kolları sıvadı! Reynmen isminin başka birinin adına patentli olduğu ortaya çıkmasıyla adını değiştirmek zorunda kaldı. Yusuf Aktaş'ın Reynmen olarak kullandığı lakap Ömer Duvaklı adlı başka birisine ait olduğu ortaya çıktı. 

Ünlüler Dünyasunda Eleştirilmişti!

'Derdim Olsun' ve 'Ela' şarkısı ile milyonlara ulaşan Yusuf Aktaş ünlü isimler tarafından çeşitli eleştirilere maruz kalmıştı. Çoğu ünlü isimlerle yıldızı barışmayan ünlü sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş'un başı bu seferde lakabı ile derde girdi. Takipçilerinin Yusuf Aktaş'ı Reynmen lakabı ile biliyordu. Ancak kullandığı lakabının tüm haklarıyla başka birisine ait olduğu ortaya çıktı. 

Lakabı Başkasına Ait Çıktı!

2. Sayfa'nın haberine göre Reynemen ismi 12 Kasım 2018 yılında Türk Patent ve Marka Kurumu'na yapılan başvuru sonucunda Ömer Duvaklı isimli kişi tarafından tescillendi. Reynmen lakabının tüm kullanım hakları Ömer Duvaklı adlı kişiye verildi ve bunun üzerine ünlü sosyal medya fenomeni ''R Reynmen'' lakabı ile harekete geçti.

Reynmen'in Yeni Adı Ne Olacak?

Reynemn lakabının tüm kullanım haklarının başka birisine ait olması ile karar itirazına giden Yusuf Aktaş 29 Aralık 2018 yılında Türk Patent ve Marka Kurumu'na başvurarak lakabını ''R Reynmen' markası olarak tescil ettirdi.

Yorumlar