Danla Biliç son hali görenleri şoke etti yeni imajıyla bambaşka biri oldu!

Geçirdiği mide küçültme operasyonları sonrası verdiği kilolarla oldukça dikkat çeken sosyal medya fenomeni Danla Biliç'in yeni tarzı görenleri şaşırtıyor.

Danla Biliç son hali görenleri şoke etti yeni imajıyla bambaşka biri oldu!

Çektiği makyaj videolarıyla adını duyuran sosyal medya fenomeni Danla Bilic  son zamanlarda geçirdiği mide küçültme operasyonları ile tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Kilo vermesinin yanı sıra tarzını da yenileyen Danla yeni imajıyla görenleri şoke etti. Danla Bilic'in yeni tarzı takipçileri tarafından çok beğenildi. Biliç'in bir takipçisi "Yakmışsın ortalığı" yorumunu yaptı. 

"YAKIYORSUN ORTALIĞI"

3,8 milyon takipçili Instagram hesabından yeni imajını takipçilerinin beğenisine sunan Danla Bilic, güzel yorumlar aldı. Bilic'in bir takipçisi fotoğrafa, "Yakıyorsun ortalığı" yorumunu yaparken bir başka  takipçisi ise, "10 üzerinden 10 puan veriyorum yeni tarzına." yorumunu yaptı. 

MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI OLDUĞUNU DUYURMUŞTU

Sosyal medya fenomeni Danla Bilic mide küçültme ameliyatı olduğunu, "Hello, hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek, küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek, küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Her hali ile çok mutlu bir kızken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim. Duygusal olduğuma bakmayın eminim çok daha güzel günler beni bekliyor.Bu zor günlerde eleştirmek yerine yanımda olmanızı istiyorum. Canım doktoruma da sabrı için çok teşekkür ediyor ve gelen 847487 mesaj yüzünden özür diliyorum." sözleriyle duyurmuştu.

danla biliç yeni tarzı sosyal medyayı salladı!.

Yorumlar