Serdar Ortaç eski eşi Chloe'ye boşanma sonrası ödeyeceği tazminat belli oldu 1 milyon TL!

5 yıllık evliliğini bitiren Serdar Ortaç eski eşi Chloe'ye boşanma sonrası ne kadar ödeyeceği tazminat belli oldu Serdar 1 milyon TL'den oldu!

Serdar Ortaç eski eşi Chloe'ye boşanma sonrası ödeyeceği tazminat belli oldu 1 milyon TL!

5 yıllık evliliğini bir kaç dakikada karşılıklı anlaşarak bitiren Serdar Ortaç ve eski eşi Chloe Loughnan'ın uzun süredir konuşulan boşanma iddiaları magazin gündemine oturmuştu. Boşanma sonra Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe'ye ödeyeceği tazminat tutarı belli oldu! Ortaç 5 yıl evli kaldığı eşi Chloe'ye 1 milyon TL tazminat ödeyeceği ortaya çıktı! Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç'ın boşandığı eşi Chloe'ye ödeyeceği 1 milyon TL tazminatı taksit taksit ödeyeceği ortaya çıktı!

2014 yılında sürpriz bir şekilde geleneklere uygun olarak evlenen Serdar Ortaç ve İrlandalı model Chloe Loughnan geçtiğimiz Ağustos ayında anlaşmalı olarak bitmişti. 5 yıllık evliliği tek celsede bitiren Serdar Ortaç eski eşine 1 milyon TL tazminat ödeyeceği ortaya çıktı!

Serdar Ortaç 1 milyon TL Ödeyecek!

Söylemezsem Olmaz programına göre 5 yıllık evliliğini bir kaç dakikada bitiren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç eski eşi Chloe'ye 1 milyon TL tazminat ödeyeceği iddia edildi. Söylenen bir başka iddiaya göre aylık kazancı net olarak bilinmeyen Ortaç 1 milyon TL tazminatı taksitli olarak eski eşine ödeyeceği iddia edildi. Serdar Ortaç ve eski eşi Chloe Lougnan boşanma sonrası, ''Severek evlendik severek boşandık'' açıklamasını yapmıştı.

Yorumlar