Demi Moore'a 15 yaşındayken tecavüz eden adamın kim olduğu ortaya çıktı!

Ünlü oyuncu Demi Moore henüz 15 yaşındayken tecavüz eden adamın kim olduğu ortaya çıktı işletme mekanın sahibi çıktı!

Demi Moore'a 15 yaşındayken tecavüz eden adamın kim olduğu ortaya çıktı!

Ünlü aktrist Demi Moore henüz 15 yaşındayken bir adamın kendisine 500 dolar karşılığında tecavüz ettiğini geçtiğimiz ay çıkan ''Demi Moore İnside Out!'' kitabında kaleme almıştı. Kan donduran yazı magazin dünyasını altüst etmişti. Kitapta kendisine tecavüz eden adamın kimliğini vermeyen adamın kimliği ortaya çıktı! 56 yaşındaki Demi Moor henüz 15 yaşındayken tecavüz eden adam bir gece kulübünün sahibi  Basil Doumas olduğu ortaya çıktı!

Geçtiğimiz ay ''Demi Moore İnside Out!'' kitabında henüz 15 yaşındayken cinsel istismara uğradığını yazan ünlü oyuncu Demi Moore'un kitabında yazılanlar kan dondurmuştu. Basında büyük ses getiren cinsel istirmar olayının detayları ortaya çıktı! Kitapta küçük yaşta yaşadığı en kötü anısına değinen Demi Moore 15 yaşındayken yaşadığı travmatik olayı anlattı. Kendisinden yaşça büyük bir adamın cinsel istismarına uğradığını kaleme almıştı. 

''Annesi Erkeklerin Dikkatini Çekmek İçin Beni Gece Kulüplerine Götürürdü''

Demi Moore'un annesi Virginia King erkeklerin dikaktini çekebilmek için Demi Moore'u gece kulüplerine götürdüğünü ve bir gece eve döndüğünde evde bir adamın olduğunu anlatarak annesine 500 dolarak verdiğini görerek adamın kendisine cinsel istismarda bulunduğunu anlattı. 

demi moore 15 yaşındayken tecavüz eden adamın kim olduğu ortaya çıktı

Demi Moore'a Tecavüz Eden Adamın Kimliği Belli Oldu!

1997 yılınmda 68 yaşındayken ölen ve Demi Moore'a tecavüz eden adam 1970'li yıllarda gece kulübünün sahibi Basil Doumas olduğu ortaya çıktı! Moore'un iddialarına göre Basil, Demi Moore'u bir kaç kez okuldan alıp evine götürdüğü ve cinsel istismarda bulunuda söyledi. 

Yorumlar