Tuğba Ekinci 11 yaş küçük eski sevgilisi Mustafa Kazar ile barıştı video çekip düşman çatlattı!

Siyasi paylaşımları ve cesur bikinili fotoğraflarıyla adından söz ettiren şarkıcı Tuğba Ekinci eski sevgilisi Mustafa Kazar ile barıştı!

Tuğba Ekinci 11 yaş küçük eski sevgilisi Mustafa Kazar ile barıştı video çekip düşman çatlattı!

Son zamanlarda sosyal medya hesabında yaptığı siyasi paylaşımları ve cesur bikinili fotoğrafları ile gündem olan 42 yaşındaki Tuğba Ekinci eski sevgilisi Mustafa Kazar ile yeniden barıştı. Bir kaç ay önce 31 yaşındaki Mustafa Kazar ile olan ilişkisini bitiren ve sosyal meydadaki fotoğrafları kaldıran Tuğba Ekinci geçtiğimiz akşam sosyal medya hesabından paylaştığı video ile kendisinden 11 yaş küçük sevgilisi Mustafa Kazar ile yeniden barıştığını gösteren bir video paylaştı. 

 

Aralarında 11 yaş farkı olan Mustafa Kazar ile aşk yaşayan Tuğba Ekinci yaz başında yaptığı paylaşımlarla dikkat çekiyordu. Ancak bir kaç ay sonra bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Mustafa Kazar ile olan fotoğraflarını sosyal medya hesabından silerek ilişkisini bitirmişti. Ancak geçtiğimiz akşam sosyal medya hesabından yaptığı video paylaşımı ile bir gece kulübüne giden Tuğba Ekinci eski Sevgilisi Mustafa Kazar ile yeniden barıştığının müjdesini verdi! 

tuğba ekinci kendisinden 11 yaş küçük sevgilisi mustafa kazar ile barıştı

Yorumlar