Demet Özdemir Can Yaman En Quality Oyuncular ödülünü aldılar!

Star Tv'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş'un başrol oyuncuları ''En Quality Oyuncular'' ödülünü birbirlerinin elinden aldılar.

Demet Özdemir Can Yaman En Quality Oyuncular ödülünü aldılar!

Ekranların sevilen dizisi Erkenci Kuş'un '' Sanem ve Can'' karakterine hayat veren ünlü oyuncular Demet Özdemir ile Can Yaman'nın başarıları son hız devam ediyor. Geçtiğimiz akşam gerçekleşen Quality Ödül Töreni’ne birlikte katılan Demet Özdemir, Can Yaman geceye damga vurdu. Ödül töreninde ''En Quality Oyuncular” ödüllerinin sahibi Can Yaman ve Demet Özdemir oldu. İki ünlü oyuncu da ödül törenin de bir ilki gerçekleştirdi ''En Quality Oyuncular”  ödülünü birbirlerinin elinden aldı. Demet Özdemir'in Demet Akbağ açıklaması da dikkat çekti. 

ERKENCİ KUŞ'UN BAŞROL OYUNCULARINDAN BİR İLK! 

Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterini canladnıran Demet Özdemir ve Can karakterini canlandıran Can Yaman dün akşam Baltalima'nında bir eğlence makanında düzenlenen İmtiyaz sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Salih Keçeci'nin düzenlediği Quality dergisinin ödül törenine katıldılar. Ödül törenine Demet Özdemir ve Can Yaman'nın dışında, Orhan Gencebay, Sevim Emre, Ebru Polat, Demet Akbağ, Müjdat Gezen, Cansu Taşkın gibi birçok ünlü sima katıldı. Geceye Demet Özdemir ve Can Yaman'nın birbirlerinin elinden ödül alması damga vurdu. Bir ilk yaşayan ikilinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. 

DEMET ÖZDEMİR'DEN DEMET AKBAĞ AÇIKLAMASI!

Demet Özdemir “Bu gece çok mutluyum çünkü Demet Akbağ ile tanıştım” diyerek Demet Akbağ'a olan hayranlığını dile getirdi. 

YAŞADIKLARI AŞKI AMCASI YAYINLADIĞI VİDEO İLE ORTAYA ÇIKARMIŞTI!

Bayramın ilk günü, Can Yaman ve Demet Özdemir’in aileleri mangal partisinde buluşmuştu. Can Yaman amcası İbrahim Namlı’nın kız torunuyla havuza girmişti. Can Yaman, yüzerken amcası İbrahim Namlı “Allah size de böyle bir evlat verir…” diye temenni de bulunması herkesin kafasını karıştırmış, 'acaba aşk mı yaşıyorlar' sorusunun gündeme gelmesine neden olmuştu.

 Yorumlar