Demet Şener bombayı patlattı Cenk Küpeli ile evleniyorlar

Demet Şener evleniyor. Demet Şener sevgilisi Cenk Küpeli ile evleniyor. 2. Sayfa'nın iddiasına göre İbrahim Kutluay'la davalık olan Demet Şener, evleniyor.

Demet Şener bombayı patlattı Cenk Küpeli ile evleniyorlar

Demet Şener bombayı patlattı. Eski eşi İbrahim Kutluay'la nafaka ve psikolojik şiddet iddiaları nedeniyle kanlı bıçaklı olan Demet Şener sevgilisi Cenk Küpeli ile evleniyor. Kanal D'de yayınlanan ve Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2. Sayfa programının son dakika haberine göre, Demet Şener ve Cenk Küpeli evleniyor.

Cenk Küpeli, 1985 doğumlu. Bir dönem profesyonel basketbol oynayan ve milli basketbol forması giyen Cenk Küpeli artık iş dünyasının önde gelen isimlerinden. Aslen Ankaralı olan Cenk Küpeli, Başkent Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Aynı zamanda New York City Üniversitesi’nde İşletme yüksek lisansını tamamlayan Cenk Küpeli, MBA derecesi, New York Üniversitesi’nden ise işletme yönetimi sertifikası sahibi. Profesyonel basketbol kariyerini noktalayan Cenk Küpeli, iş dünyasına TAV Holding'deki kariyeriyle başladı. Ardından kariyerini Doğa Grup Genel Müdürü olarak sürdürdü. Eski milli basketbolculardan Cenk Küpeli, aynı zamanda Beşiktaş Kongre üyeliği ve Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti üyesi olarak da görev yapıyor. 

YAŞ FARKI ÇOK KONUŞULMUŞTU

Demet Şener'in Cenk Küpeli ile ilişkisi ortaya çıktığında en çok merak edilen konu Demet Şener ile Cenk Küpeli arasındaki yaş farkı olmuştu. Demet Şener'den daha genç olan Cenk Küpeli 1985 doğumlu. Demet Şener ise 1977 doğumlu. Demet Şener ile Cenk Küpeli arasındaki yaş farkı ise 8. 

İBRAHİM KUTLUAY'A CANLI YAYINDA DEMEDİĞİNİ BIRAKMAMIŞTI

Demet Şener, eski eşi İbrahim Kutluay'ın çocuklarıın nafakasını ödemediği, evinde kendisini rahatsız ettiği ve çocuklarının sağlık sigortasını iptal ettirdiği gerekçesiyle icra kararı çıkarttırmıştı. Karar sonrası İbrahim Kutluay ile Demet Şener 2. Sayfa programına katılarak ağır açıklamalarda bulunmuştu. Demet Şener,  İbrahim Kutluay için "Ben adamdan yıllarca kurtulmaya çalıştım" diyen Demet Şener, "Evime gelip, salonumda gömleğini çıkardı. Bu psikolojik şiddet değil mi? Bu nasıl bir rezillik. Farklı farklı arabalarla evimin etrafında saatlerce tur atıyor. Bu psikolojik şiddet değil mi? Keşke senden daha önce kurtulsaydım. Bu nasıl bir rezillik" dedi. 

İbrahim Kutluay'ın "Hayatımı yaşamak istiyorum" sözünü de hatırlatan Demet Şener, İbrahim Kutluay'ın sevgilisi Edvina Sponza'nın çıplak fotoğraflarını işaret ederek, "Ortada ne biçim fotoğraflar dolaşıyor buna bir şey demiyorsun 'hayatımı yaşamak istiyorum' diyorsun. Yaşa ne yaşarsan yaşa. Edebinle yaşa. Ben bu fotoğrafları 2.5 yıl önce verdim mahkemeye" diye konuştu. 

Mahkemenin İbrahim Kutluay hakkında eve yaklaşmama ve nafaka ödemeleri yüzünden icra kararı vermesi olayı sonrası önce İbrahim Kutluay sonra da Demet Şener 2. Sayfa programına telefonla bağlandı. 

İbrahim Kutluay, Demet Şener'in boşanma davası üzerinden ünlü olmaya çalıştığını iddia ederek, nafakayı ödemediği, kızı İrem'in sağlık sigortasını iptal ettirdiği yönündeki açıklamaları yalanlayarak şunları söyledi:

"Ben bu konularda hiçbir şekilde konuşmadım Sadece geçen gün nafakayı ödemedğime dair beyanda bulunuldu ve dava açıldı. Nafakayı ödediğime dair dekontları mahkemeye sundum. Öğleden sonra detaylı bir açıklama yapacağım. Ben çocuklarıma çok düşkün bir babayım. Benim için öncelik çocuklarımdır. Eski eşim tarafından yalan beyanlarda bulunulurken bir kez bile konuşmadım çünkü çocuklarımın ruh hali benim için önemli. 

Çocuklarımın sigortasını iptal ettiği yönündeki ididalar gerçek dışı. Çocuklarım benim için hassas bir konu. 

OĞLUM ÖMER ARAYINCA GİTTİM

Dün akşam yaşanan da şöyleydi. Ömer beni aradı yemek yiyelim diye. Her çarşamaba beraber oluruz ve bende kalır. Yoldan aradım cevap alamadım. Ne oldu oğlum diye sorunca 'annem izin vermedi' dedi. Döndüm evime gitti. Ben sadece hayatımı yaşamak istiyorum. "

4 YIL BOYUCA EVLİLİĞİMDE ALDATILDIM

İbrahim Kutluay'dan sonra programa telefonla bağlanan Demet Şener, resmen öfke kustu. İbrahim Kutluay'ın ayın 1'nde yatırması gereken nafakaları kendisi icra takibi istedikten sonra ayın 18'nde yatırdığını, kızının sigortasını da iptal ettirdiğini söyledi ve şunları anlattı:

"Uzaklaştırma kararını ihlal ettiği doğru. Anlaşmamızda protokolde her ayın1'nde nafaka yatacak. Nisan ayında 18'nde ve icra başvurusu sonrasında yatırdı. Mayıs ayında hala yatmadı. Ben hayatında böyle bir arsızlık yüzsüzlük görmedim. 10 gün önceye ait kızımın sigortasının iptal edilmiş olduğunun belgesi ile kan tahlilinin faturası var elimde. Mahkeme heralde sırf ben söyledim diye icra kararı çıkarmadı. Hepsinin belgesini mahkemeye sundum da icra kararı çıktı. 

BÖYLE ARSIZLIK YOK

Ben mağduru oynuyor muşum! Böyle bir arsızlık yok. Aldatma, bunu öğrenme şeklim, yaşadıklarım. Sen 2 çocuğunun annesiyle böyle konuşamazsın.  Bu nasıl bir arsızlıktır. 

İMZA ATTIĞI PROTOKOLE UYMUYOR

Ben boşanırken mal paylaşımı bile istemedim. Boşanma sonrası şuan yaşadığımız evin sükna hakkı için protokole imza attı. Mahkeme kesinleştikten 1 hafta sonra sükna hakkının devrini yapmak zorundaydı. Hala yapmadı. Neymiş çocuklarını düşünüyormuş. 

EVİME GELİP BANA HAKARET ETTİ SALONDA GÖMLEĞİNİ ÇIKARIP...

İcraya verdim diye bana ne hakaretler etti. Neler söylediğini buradan söyleyemem bile. Gömleğini benim evimin salonumun ortasında değiştirdi. Bu psikolojik şiddet değil mi? Bu nasıl bir terbiyesizlik. Ben çocuklarımın hakkını aramaktan başka ne yaptım? Kendim için bile istemiyorum ben bu nafakayı. 

 

EDVİNA SPONZA'NIN ÇIPLAK FOTOĞRAFLARI

Ortada ne biçim fotoğraflar dolaşıyor. Buna bir şey demiyorsun hayatımı yaşamak istiyorum diyorsun. Yaşa ne yaşarsan yaşa. Edebinle yaşa. Ben bu fotoğrafları 2.5 yıl önce verdim mahkemeye. Evliliğimde 4 yıl boyunca aldatıldım ben. Keşke senden daha önce kurtulsaydım. Kim ister böyle gündeme gelmek.

FARKLI ARABALARLA EVİMİN ÇEVRESİNDE DOLAŞIYOR

Neden farklı arabalarla geliyor evimin önüne. 50 tane tur atıyor. Kamera görüntülerini istedim. Böyle bir şey var. Psikolojik şiddettir bu yeter. 

Başka bir arabayla geldi evime dün akşam. Mahkeme kararı var gelemez. Sen önce yaptığın şeyleri dur bir düşün. Böyle teribyesizliği görmedim. İnsan bir düşünür. Ben ne ile düzeltebilirim diye. Bunu niye para işine getiriyor ki. Elimde mahkemenin kabul ettiği protokol var. 

VELAYET ALMAK ÖYLE KOLAY DEĞİL SEVGİLİSİNE GİTSİN SORSUN!

Demet Şener, "Çocukların velayetini almak istiyor olabilir?" sorusuna da olay bir yanıt verdi. "Öyle saçma şey olur mu nasıl alacak velayeti. Velayet almak öyle kolay mı? Velayetin nasıl alındığını sevgilisi çok iyi bilir. Gitsin ona sorsun" diye konuştu. 

CENK KÜPELİ YORUM YAPMADI

İbrahim Kutluay ile Demet Şener arasında yaşanan nafaka kavgası, Şener'in sevgilisi Cenk Küpeli'ye de soruldu. Küpeli soruları yanıtsız bırakmayı tercih etti. 

 

 

Yorumlar