Doğuma giren Buse Varol'dan eşi Alişan'a duygusal mesaj

Alişan'ın eşi Buse Varol doğuma girdi. Buse Varol doğum öncesi Instagram hesabından Alişan'a duygusal bir mesajla seslendi. Alişan'ın oğlunun adı ise Burak.

Doğuma giren Buse Varol'dan eşi Alişan'a duygusal mesaj

Alişan ve Buse Varol çifti ilk çocukları Burak'ın doğumu için hastaneye yattı. Buse Varol, doğuma girmeden önce Instagram hesabından eşi Alişan'a duygusal bir mesajla seslendi. 

Buse Varol Instagram hesabından şunları yazdı:

"Bugün hamile olarak uyandığım son gün. Koskoca 9 ay boyunca beni bir güncük bile üzmedin... Ellerini üzerimden hiç çekmedin. Hayatımın en zorlu ama bir okadar da keyifli zamanlarını sayende harika geçirdim. Baha her konuda inanılmaz destek oldun, en yakın arkadaşım, en güvendiğim insan sırdaşım, yoldaşım oldun. Ve ben eminim ki Burak karnımdayken aramızdaki o güçlü bağı sonuna kadar hissetti. Ve her güne mutlu ilerledi. Hamilelikte bu en önemli şey... Allah seni karşıma çıkararak hayattaki en büyük hediyeyi vermiş bana zaten. Bugün yeniden doğuyoruz sevgilim, aşkımızın içinden yeni bir aşk doğuyor. Artık gerçek bir aile olmanın keyfini çıkaracağız inşallah. Seni çok ama çok seviyorum. Evimizden iki kişi çıkıp üç kişi dönmenin merakı şimdiden sardı beni. Daha yazacağım milyon tane güzel şey var ama birazını da doğumdan sonraya saklamak istiyorum. Son sözüm İYİ Kİ sen..."

 

Yorumlar