Esin Moralıoğlu kimdir eşleri ve evlilikleri ile mücevher açıklaması olay!

Esin Moralıoğlu kimdir, eşleri ve evlilikleri Esin Moralıoğlu'nun bugün yaptığı açıklamalar sonrası merak ediliyor. Eski model kiloyla mücevher alırım dedi!

Esin Moralıoğlu kimdir eşleri ve evlilikleri ile mücevher açıklaması olay!

90'lı yıllara damga vuran Esin Moralıoğlu katıldığı canlı yayında mücevherlere ne kadar düşkün olduğunu anlatarak "Kiloyla mücevher alırım. Bu konuyla eğleniyorum" diyerek herkesi şaşırttı. Kanal D'de Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt'ın sunduğu 2.Sayfa programa katılan Esin Moralıoğlu, boşandığı eşiyle yaptığı evlilik sözleşmesi ve mücevher tutkusu açıklamalarıyla şaşırttı.  Moralıoğlu, merak edilen yeni hayatını canlı yayında anlattı. Şimdilerde emlak işi yaptığını söyleyen ünlü isim "Arsa alıp dükkana çeviriyorum. Bir ayağım Amerika'da. Bir çok manken arkadaşımın elinden parasını alıp, 'önce evin olsun' diyerek ev sahibi yapmışımdır. İstanbul'un artık taşı toprağı altın. 7 tepe oldu 70 tepe. İstanbul'da Kurtköy'den Büyükçekmece'ye nereye yatırım yaparsanız yapın kazanırsınız" diyor.

6 AYDA BİR BOTOKS YAPTIRIYORUM

Estetik konusunda açık sözlü olan Esin Moralıoğlu "Yüzüme botoks yaptırıyorum. Çünkü çok enerjik ve mimikleriyle yaşayan bir kadınım" diyor.

Samimi açıklamalarıyla olay olan Moraoğlu'nun bakın başka neler dedi:

"Ekranı özlemiyorum. Benim içimde bir artist yok. Pek çok insan yanıldı. Beni filmlerde oynattılar ama sanatçılık başka türlü bir şey. Onu giyinirsin. Ben iyi bir tüccarım. Bir gün 'ben modelliği bırakacağım' dedim. Bir gecede jübile bile yapmadan bıraktım. 2 yıl Hawaii'de yaşadım.

EŞİMLE EVLİLİK SÖZLEŞMESİ YAPMAYI BEN İSTEDİM

Eşimle tanıştım. Bir parmak şıklatması 'ben evleneceğim' dedim. 30. gün evlendik. 4 yıl sonra boşandık. 13 yıl aynı çatı altında yaşadık. Artık tamamen bitti. Oyun arkadaşınla beslenebildiğin yere kadar gidiyorsun. Tıkandığın yerde onu idame ettirmek gereksiz.

Eşimle evlilik sözleşmesi yapmayı ben istedim. Bu kararım da onu rahatlattı. Boşandığımız da ikimiz de çantamızı alıp çıktık.

Para göreceli bir kavram. Bill Gates'e göre çok fakir olabilirim, Fatma Hanım'a göre çok zengin olabilirim. Akşam yediğimiz bir tabak yemek.

"BENİ MÜCEVHERLE KANDIRABİLİRLER Mİ?"

Para kazanmak kolay bir iş demiyorum. 'Üreten insan kimseye muhtaç olmadan yaşar' diyorum. Özel uçakla gitmeyebilirsin, business ile uçmayabilirsin. Ekonomi uç! Hepimiz aynı türbülansa girmeyecek miyiz?

Bir aslan kadını olarak mücevher almayı seviyorum. Kiloyla mücevher alırım. Bu konuyla eğleniyorum.

'Şöyle bir şey hayal ettim' derim, arkadaşım çizer. Kapalıçarşı'da esnaflar var. Onlara yaptırırım. Bazen kendim kullanırım, bazen gönderirim. Ama aldığım her şeyi kendim alırım. Barışma hediyesi falan değil, beni mücevherle kandırabilirler mi?"

Esin Moralıoğlu

ESİN MORALIOĞLU KİMDİR EŞLERİ VE EVLİLİKLERİ

Bir dönemin en çok konuşulan ve podyumlarda fırtınalar estiren modeli Esin Moralıoğlu 1990 yılında mankenler kraliçesi seçilmişti. 2 kez evlilik yapan 49 yaşındaki Esin Moralıoğlu ilk evliliği 2000 yılında Yurdal Sert ile oldu. 2006 tarihinde işadamı İshak Cerit ile evlenen Esin Moralıoğlu 2010 yılında boşandı. 2013 yılında ise çift yeniden bir araya geldi.

Esin Moralıoğlu’nun hayatı 1989 yılında değişti. İzmir Fuarı’nda yapılan yarışmada Venüs güzeli seçilerek TV ve basında yer alan Esin Moralıoğlu, modellik yapmaya devam ederken 1990 yılında da mankenler kraliçesi unvanını aldı. Tüm bu ödüller ile birlikte sektörün dikkat çeken isimlerinden birisi olan Esin Moralıoğlu, daha sonraki dönemlerde oyunculuk teklifleri de almaya başladı. Bu teklifleri değerlendiren Esin Moralıoğlu ilk defa 1990 yılında Tatar Ramazan adlı dizide yer aldı. Bu dizide Kadir İnanır gibi sektörün en önemli isimleri ile birlikte yer alma fırsatı bulan Esin Moralıoğlu, daha sonrasında önemli projelerde de yer almaya devam etti.

EŞLERİ VE EVLİLİKLERİ

Esin Moralıoğlu çok farklı isimlerle aşk yaşarken 1991 yılında Ali Şen’in oğlu olan Adnan Şen ile uzun süre birlikte oldu. 2000 yılında ise Yurdal Sert ile evlendi. 2006 tarihinde işadamı İshak Cerit ile evlenen Esin Moralıoğlu 2010 yılında boşandı. 2013 yılında ise çift yeniden bir araya geldi.

 

Yorumlar