Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit erkek bebek sahibi olacak. Fahriye ve Burak'ın bebekleri...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in bebeklerinin cinsiyeti belli oldu. Fahriye Evcen ile Burak Özçivit erkek bebek sabihi olacaklar. Fahriye Evcen ile Burak Özçivit'in bebeklerinin cinsiyetine ilişkin güzel haberi TV8'deki Gel Konuşalım programı sunucularından Hakan Ural bugünkü programında verdi. Hakan Ural Burak ve Fahriye'nin bebeklerinin cinsiyetinin erkek olduğunu söyledi. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit'in bebeklerinin ne zaman doğacağına dair kesin bir tarih yok. Ancak bebeklerinin cinsiyetini öğrenen çiftin çocuklarını Mart sonu Nisan başı gibi kucaklarına almaları bekleniyor.

HAMİLE İDDİALARINI BAŞLARDA YALANLAMIŞLARDI

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit evlilikleri sonrası bebek bekledikleri yönündeki haberleri önceleri yalanlamıştı. Ancak çift geçen ay yaptığı açıklamayla Fahriye Evcen'in hamile olduğunu duyurmuştu.

FAHRİYE EVCEN BURAK ÖZÇİVİT EVLİLİĞİ

Burak Özçivit ve Fahriyet Evcen Çalıkuşu dizisinin setinde tanışmışlardı. Aşk Sana Benzer filmiyle ise Burak Özçivit ve Fahriye Evcen aşkı gün yüzüne çıkmıştı. İkili beraberliklerini ilan ettikten sonra aşklarına ilişkin çok özel açıklamalar yapmışlardı. Fahriye ve Burak'a göre, "Aşkın yaşattığı heyecan hiçbir duyguyla ölçülmez."

Burak Özçivit Fahriye Evcen'le tanışma hikayesini şöyle anlatmıştı:

"Biz, ilk olarak Tims’de Çalıkuşu dizisi için rol arkadaşı olarak karşılaştık. İlk karşılaşmamızda enerjimiz birbirine çok uydu. İlk adımımız öyle oldu ancak ilişkimiz film esnasında gelişti."

Fahriye Burak bebek cinsiyet erkek

Yorumlar