Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl kimdir ne iş eşi kim?

Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl kimdir, ne iş yapıyor sorusu sık sık gündemde. Kübra Açıl'ı Instagram'dan takip edenler bilir bilmeyenler için işte detaylar.

Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl kimdir ne iş eşi kim?

Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl kimdir, ne iş yapıyor sorusu Kübra Uçar'ın son fotoğraflarıyla yeniden gündemde. Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Uçar'ı yakından takip edenler onu en son yeğeni Melisa Ilıcalı'nın 5 yaş partisinde gördü. Ancak Kübra Uçar mesleği gereği bu hafta başka fotoğraflar da çektirdi. Pilates eğitmeni olan Kübra Uçar, Outdoor&Fitness dergisi için kamera karşısına geçti. Kübra Uçar, Nişantaşı'nda bir pilates stüdyosu işletiyor. Röportaj sırasında kardeşi Şeyma Subaşı'nın pilates stüdyosuna gelip gelmediğine yönelik sorusuna abla Kübra Uçar şu yanıtı verdi:

“Şeyma’nın Nişantaşı’na gelmesi zor oluyor. Ama benim adıma çok mutlu, ‘Seninle gurur duyuyorum’ diye mesaj atıyor.” 

İstanbul Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu Antrenörlük Eğitimi’nden mezun olan Kübra Açıl, bir süre sosyal medya fenomeni kardeşi Şeyma Subaşı ile birlikte aynı voleybol takımında oynamış. Hatta Şeyma Subaşı, ablasının pasörlüğünü yapmış. Abla-kardeş daha sonra voleybolu bırakmış.

KÜBRA UÇAR'IN SUNUCULUK KARİYERİ

Kübra Açıl, spor muhabirliğine geçiş yaptıktan sonra kameranın hem önünde hem arkasında çalışmış, “Yetenek Sizsiniz” ve “Survivor”da görev almıştı. 

KÜBRA AÇIL'IN EŞİ FUTBOLCU MERTCAN AÇIL VE KIZI DURU'YLA HAYATI

Futbolcu eşi Merthan Açıl ile evliliğinden Duru adında bir kızı olan Kübra Açıl, hamilelik sürecinde 95 kiloya kadar çıkmış. Hamilelik döneminde pek çok kadının yaşadığı bu sorunlarla baş etmek için harekete geçen Açıl, “Şimdi yeni anne olan kadınlara sakin ol, geçecek diyorum ve kendimi örnek gösteriyorum” dediği dönüşümü başlatmak için nasıl motive olduğunu da şöyle açıklıyor:

“Aynaya bakınca gördüğümü kendime yakıştıramadım. Kendime hakaret ediyormuş, kendimi cezalandırıyormuşum gibiydi. Herkese şunu söylüyorum, ‘Sen bunu hak ediyor musun? Aynada bir kendine bak önce. Mutlu musun? Mutluysan tamam ama bence hiçbir kadın aslında mutlu değildir, buna sığınarak kendini kandırıyordur’ diyor. "

Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl'ın fotoğrafları

KÜBRA AÇIL'IN YURTDIŞI AÇILMAK İSTİYOR 

Pilatese başladıktan sonra formuna ulaşan Kübra Açıl, birlikte çalıştığı eğitmen “Senden çok iyi eğitmen olur, eski sporcusun ve işe hakimsin” deyince, hayatını değiştiren pilatesi meslek edinmeye sıcak bakmış. Şimdi beş kadın öğretmenle birlikte Beezone stüdyosunda eğitmenlik yapan Açıl, “‘Kübra çok iyi bir hoca’ diye parmakla gösterilmek istiyorum. Daha iyi yerlere geleceğim, bundan eminim. Yurtdışına açılmak istiyorum” diyor.

Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl

ŞEYMA iLE BiRLiKTE PiLATES YAPIYORUZ 

Şeyma’nın pilatesi sevdiği belirten Kübra Açıl “Şeyma da sporu çok sever. Bazen birlikte yapıyoruz. Ama akrabayla spor yapmak çok zor. Üyeye daha kibar davranıyorsun ama aileden biri gelince ‘yapsana!’ falan diyorsun, daha sert oluyorsun. Ayrıca Nişantaşı’na gelmesi zor oluyor. Ama benim adıma çok mutlu, ‘Seninle gurur duyuyorum’ diye mesaj atıyor” dedi.

YEĞENİ MELİSA'NIN DOĞUMGÜNÜNDE 

Kübra Açıl, yeğeni Melisa Ilıcalı'nın 5'nci yaş günü kutlamasına da katıldı. Şeyma Subaşı'nın Instagram'dan paylaştığı doğumgünü fotoğraflarında da yer alan Kübra Açıl partiye kızı Duru'yla katılmıştı. İşte o karelerden biri...

Şeyma Subaşı'nın ablası Kübra Açıl

 

Yorumlar